Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Chanel Johnson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Chanel Johnson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Chanel Johnson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Chanel Johnson Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Chanel Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chanel Johnson
my pretty face
Chanel Johnson

I'm a normal person

this is me

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Aug. 20.



Chanel Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Chanel Johnson   Chanel Johnson Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 10:24 am





Chanel Johnson




1988/04/10 • 25 • foglalkozás:városlakó • play by: Doutzen Kroes • I'm a normal person •


• ELŐTÖRTÉNET
Gyerekkorom óta ismerem, gyerekkorom óta ismerem és szeretem. Igen, ez az a mesebeli szerelem, és én szerencsés vagyok, hogy rátaláltam. De sajnos nem minden szerelem végződik 'boldogan élünk, amíg meg nem halunk'-al. Én férjhez mentem, de nem ahhoz, akihez a sors szánt, nem Atticus Westburry-nek adtam oda életem hátralevő részét, hanem másnak. És én ezt valahol mélyen jónak láttam. Nem tudom miért, de én magam döntöttem úgy, hogy férjhez megyek egy másik emberhez, akit szintén szeretek, de messze nem úgy, mint Atticust. Talán anyám telebeszélte a fejemet Atti ellen és tudat alatt ez vezérelt a döntésemhez. Ugyanis anya nem szerette volna, hogy hozzámenjek a gyerekkori szerelmemhez. Ő máshogy képzelte el a jövőm, nem ő mellette.
Fél éve vagyok férjes asszony, mégsem egy embert szeretek. Rengeteget őrlődök, hogy mit csináljak, kit válasszak. Maradjak házas, vagy dobjak föl mindent Atticus-ért. A férjem nem tud Attiról, és nem is szeretném, hogy tudjon róla. De hát Atti hogy várja el, hogy őt válasszam, ha közbe egy Rosie nevű lánnyal kavar, aki ennek tetejébe abba a suliba jár, aminek a szextársa az igazgatója. Igen, féltékeny vagyok és ez nem jó jel, mert tudom nagyon jól, hogy mennyire szeretem őt, de ez így nem fog menni férjes nőként.
Az esküvő után 2 hónappal jöttünk vissza Londonba, Atticus nem is tudta, hogy megházasodtam, szóval eléggé kiakadt. Fél éve őrlődök két pasi közt és hol eldöntöm, hogy véget vetek a házasságnak, de aztán megfutamodok és próbálom elfelejteni ezt az egészet, de nem megy. Hát hogy a francba felejtsem el életem nagy szerelmét. Tudom, hogy már elég régóta feszegetem a húrt és el fog jönni hamarosan az idő, mikor végleg döntenem kell, ami nagyon nem lesz könnyű. Nem menekülhetek el a választás elől, de amíg tudom próbálom húzni az időt, és mikor teljesen készen állok rá elmondom mindenkinek, hogy milyen döntésre jutottam.




Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 38



Chanel Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chanel Johnson   Chanel Johnson Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 3:46 pm



elfogadva!



anyád az a vén szipirtyó! mindig is imádott keresztbe tenni másoknak…
nem helyeslem, hogy két férfi között tipródsz, mert tönkre fogsz menni, és a szakadékba rántod magaddal ezeket a fickókat. de azért, nem lehet neked könnyű. hogy erre mi lenne a megoldás? három jóbarát: jack daniels, jim beam, johny walker.
nyomás avatart foglalni, ez az angyal igen kelendő!
ui.: de jó Chanel-t hoztak nekem! *-*

Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

Chanel Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chanel&Atticus ~ kávézó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a normal person-