Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Sarah Mitchel
my pretty face
Sarah Mitchel

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Jul. 03.
Age : 29



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 6:01 pm

Bart Messie


◯ I'm a normal person ◯ 40 ◯ Matt Bomer




Őszintén nem tudom ki vagy Te nekem. A legjobb válasz talán ez lenne: "A legjobb barátnőm apja, aki híres politikus." De sajnos vagy nem sajnos ettől már rég több vagy. Legjobban a szerető jellemezne. Mikor is kezdődött, 2-3 hónapja? Több mint 2 hónapja játszunk színjátékot a világ előtt. Csak hogy tudd én ezt már nem bírom! Faith a legjobb barátnőm, ez a viszony vele szemben olyan mintha arcon köpném, valamint a Te feleségeddel sem fair. És tudod mi a legrosszabb? Hogy úgy érzem beléd szerettem, de sem vagy már közömbös, igaz? Most legyél okos Bart...

/Ha bármi kérdés felmerül dobj meg nyugodtan engem vagy Faith-et egy PM-mel. Siess, várunk nagyon! <3  

Vissza az elejére Go down
Abigail Brightwood
my pretty face
Abigail Brightwood


this is me

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Oct. 22.
Age : 29



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 7:19 pm

Travis/Adam ........


◯ teljesen mindegy ◯ 21 ◯ Ash Stymest (csak egy javaslat)




Mégis ki a halálnak gondolod te magad, hogy csak úgy, kérdezés nélkül belesétálsz a magánéletembe azzal a bagós fejeddel? Biztosan fejedre ejtettek kiskorodban, és süket is vagy, ha nem fogod fel, hogy nem érdeklődöm irántad. Na, jó, talán egy kicsit igen... de akárki kérdezi, én utállak! Engem nem érdekel mennyire jól nézel ki, akadj le rólam! A kapcsolatunk az én részemről nem is létezik, de fogadni mernék, hogy te már minden felé az esküvőnk napját kürtölöd. Azt kívánom, bár soha ne ismertelek volna meg!

//  Ha bármi más kérdésed van írj egy pm-et. Mint azt fentebb is írtam, Ash csak egy javaslat, de konzultálj velem, mielőtt változtatnál.
ui.: nagyon nagyon várlak I love you 

Vissza az elejére Go down
Willow May
my pretty face
Willow May

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : in the heaven



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 7:32 pm

Raphael ...


◯ I'm the addicted one ◯ 22 ◯ Francisco Lachowski, Colton Haynes, Logan Lerman, Zach Roerig, de alkuképes vagyok




Kezdtem elveszíteni a reményt, hogy valaha is visszatér az életem a normális kerékvágásba. Aztán a barátnőim elráncigáltak valami házibuliba. Valami mocskos, piszkos, alvilágiaktól nyüzsgő helyre. Pörögtél ezerrel, akárcsak a taxióra. Leöntötted a hajamat. Innentől a helyzet kezdett kísértetiesen ismerőssé válni számomra.
Pár tequila azonban javított a helyzeten. Csupán fél óra kellett, hogy félszavakból egymást megértve elgabalyodjunk a mosdóig... Reméltem, hogy soha többet nem foglak látni.
De azzal a piszkos mosolyoddal, a lógós farmeroddal és otromba bakancsoddal beléptél a suli, és ezzel az én életembe is. Szóval, most a saját terepemen bújkálok előled, mert nem történhet meg velem ugyanaz, mint ezelőtt...
A karakter jelleme szabadon alakítható, de nem az a könnyen megismerhető ember legyen, csupán ennyi a kérésem.

Vissza az elejére Go down
Casey Lynch
my pretty face
Casey Lynch

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : westburry university



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 7:48 pm

Csodás neved, honey!

◯ I'm a teacher ◯ 25-28 között ◯ Jackson Rathbone


MEGÉRKEZETT! *-*

Hogy a macska rúgjon meg, Mr. Tökély! Fogalmam sincs, mit és miért csinálsz, főleg, hogy mi a büdös francért nem tudtad nekem elmondani, hogy szeptembertől a Westburry-ben tanítasz majd? Képzelheted, mekkorát néztem, amikor betoltam a hullafáradt pofám az első órámra és te ott álltál a pódiumon a szívdöglesztő mosolyoddal és tökéletesre vasalt ingeddel, aztán elkezdtél ignorálni, mintha sosem buliztunk volna együtt. Pedig de, az egész nyarat ugyanazon a zenei fesztiválon töltöttük, ahol pár hét alatt sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, mint azt tanárnak és diáknak illene... De akkor miért, MIÉRT nem vetettél ennek véget? Egyáltalán miért kezdtél bele? Ostobaság volt hagynom, hogy az ujjad köré csavarj. Most pedig, amikor itt vagy az iskola falai között, végképp nem tudom, hogy kéne hozzád viszonyulnom...

// Nos, név, kor, playby alkudható, azt hiszem, a plot elég egyértelmű, úgyhogy aki nem támogatja a tanár-diák románcot vagy a férfiak közti kapcsolatot, kérem, bele se vágjon :roll:De egyébként mindenben lehet alkudozni, csak legyen meg minél hamarabb *-* //


A hozzászólást Casey Lynch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 19, 2013 5:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Thea F. Hobbs
my pretty face
Thea F. Hobbs

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Nov. 17.



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 9:19 pm

Daniel Maxwell


◯ I'm a normal person ◯ 22 ◯ Finn Harries vagy Louis Tomlinson




Drágám! Eljegyeztél engem, és mindennél jobban szeretsz, igaz? Thea-t szereted, de mennyire bírod elviselni a két hónapja megjelent Francesca-t is? Thea kedves és aranyos, egy imádnivaló kislány a szemedben, akit mindennél jobban szeretsz. De mikor előbújik Frannie legszívesebben megfojtanád, és kénsavban oldanád fel a testét. Ha elveszel, tudnod kell, hogy mindkettőnket elveszed, mert vagy így vagy úgy, de Francesca mindig ott lesz, és arra törekszik, hogy tönkretegye a mi szépen felépített kapcsolatunkat. Jelenleg egy kicsi, de otthonos, kis kerttel rendelkező házikóban élünk Londonban, és még egyikünk sem tudja, de kisbabánk lesz, vigyázz, már jönnek a hányós reggelek.

//Pb-n lehet változtatni, ha nagyon szeretnéd Finn Harries-t/Louis Tomlinson-t lecserélheted, csak előbb egyeztess velem, ugyanez a névvel, a Daniel-hez talán ragaszkodom, de vezetéknév változhat. Megismerkedésünk történetét úgy gondoltam együtt találjuk ki, és... van még valami? Kérdésed PM-ben várom, ahogy azt is ha megérkeztél. Még valami nagyon fontos: várlak sok szeretettel *O*

Vissza az elejére Go down
Hayley Ji Won
my pretty face
Hayley Ji Won

I'm a normal person

this is me

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : London



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:51 pm

Szabadon választható


◯ I'm a prince ◯ 22 ◯  kang min hyuk




xy-onnal a kórházban találkoztam. Egy barátja rosszul lett a bulin amin az nap este voltak és én pont ügyeletes voltam este. Mikor behozta a fiút hozzám küldték őket, nem volt nagy a baj így egy gyakornok is elláthatta. Miközben vizsgáltam a részeg fiút teljesen "bekattant" és nem éppen illő dolgokat mondott és akart tenni, de ő megállította és rendre teremtette. Mit mondhatnék nagyon szimpatikus volt a cselekedete nah és persze az sem utolsó, hogy ő is koreai, pedig nem mindennap szaladgálnak hozzám hasonlók környezetemben.
Miután megállapítottam, hogy nem kell benntartani xy barátját elbúcsúztunk. Félórával később vissza jött, egyedül.. nem értettem miért hisz neki nem volt semmi panasza. Végül megtudtam beszélgetni akart. Tudtam, hogy volt benne is egy kis alkohol de valamiért nem zavart, abban a tudatban voltam, hogy ha haza megy és később felébred nem fog rám emlékezni még akkor sem, ha átbeszélgettük az egész estét.

Nagyon szeretném, ha lenne folytatás, illetve ha nem felejtene el Rolling Eyes A pb-hez nem ragaszkodom csak a közös képek miatt írtam őt, ha tudsz jobbat mond, de fontos, hogy koreai legyen Smile
Jellembe nem igazán akarok beleszólni, de annyi szent, hogy annak ellenére, hogy gazdag és a barátai előtt játssza a keményt igen is van szíve és nagyon kedves tud lenni.
Nos ennyi, nagyon várlak*-*

Vissza az elejére Go down
Cole McCormack
my pretty face
Cole McCormack

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Aug. 23.
Age : 41
Tartózkodási hely : Csak nézz körül. Valahol ott kell lennem. ;)



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 10:45 pm

Crystal ______


◯ I'm a princess ◯ 21 ◯ Nina Dobrev




Keresem a kis hercegnőmet. Anyuci, apuci szeme fényét, aki egy csöppet - hát szóval nagyon - elvan telve magától és attól az érzéstől, hogy bármit megkaphat és bárki a lábai előtt heverhet ha úgy akarja. Ettől eltekintve olykor tud meglepően naivan is viselkedni és nem túl okos döntéseket hozni. Ő viszont még nem tudja, hogy most már van aki vigyázzon rá, merthogy neki ez a munkája... Tehát sajnálatos módon szembesülnie kell majd azzal a ténnyel, hogy nem csak levenni szeretnék a lábáról, sőt nem ez lenne az elsődleges cél, hanem hogy a kis hölgynek egy haja szála se görbüljön, ennek oka az alkotóra van bízva. A jellemét tekintve enyhén hisztérikus, nem okoz neki nehézségeket kimutatni, kimondani ha valami nem tetszik, mert nem az elképzelései szerint történnek. Szerinte ugyanis semmi szükség ekkora cirkuszra még a történtek ellenére sem, csakhogy ezúttal nem az övé lett az utolsó szó. Tehát el kell fogadnia, hogy mindig lesz valaki, aki egy lépéssel előtte jár.



Megérkezett Very Happy  Köszöntem Wink
Vissza az elejére Go down
Alice Westmister
my pretty face
Alice Westmister


this is me

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 02.
Age : 28



Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm

Ben -


◯ i'm a Headhunter / Lucky ◯ 22 ◯ Ben Barnes




Te vagy az, aki a legújabb hóbortomat élteti.. vagyis majd fogja. Ugyanis zongorázni tanulok, te pedig nem vagy más, mint a leendő tanárom. És még több.. Egyetemistaként jól jön a plusz pénz, ugye? Kapóra jön, hogy az apám számolatlanul adja nekem a bankjegyeket, vagy épp mindössze egyetlen aláírással a csekket.. Röviden: A pénzért csinálod. Ezért jelentkeztél az "állásra". Nem mellesleg ki nem állhatod a gazdag réteget, most mégis ezzel kell megbirkóznod. A miérteket rád bízom. Csak gyere gyorsan, türelmetlen vagyok!





William Norfolk/Richmond


◯ i'm a Prince ◯ 20 ◯ Colton Haynes




Helló, Honey! Te vagy egy személyben a legfőbb bizalmasom és a pasim.. Legalábbis mindenki úgy hiszi, remekül játsszuk a szerepeket. A britek ugyanis elég elutasítóak a fajtáddal. Én viszont, ha valakinek, hát neked nem akarok rosszat. Nem érdekel, hogy a saját nemedhez vonzódsz, te viszont még nem készültél fel arra, hogy a nyilvánosság elé tárd. Vajon megtörténik ez egyáltalán? A kérdés önmagáért beszél.. Tudod, hogy egyszer mindenképp fény derül majd a kis titkodra, de én támogatlak.. Volt már ennél cifrább élményben is részem, ezt te tudod a legjobban. Előtted nincsenek titkaim, hisz hamar rájössz, ha valamit el akarok sunnyogni. Fontos vagy nekem, mint egy barát, egy örök szövetséges. Nem mellesleg a családjaink is örömmel látják, milyen jól megvagyunk. De nem minden a látszat!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
my pretty face


this is me




Keresett karakterek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Canon karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Alkotómunkálatok-