Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Empty
TémanyitásTárgy: Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész   Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 3:36 pm





Savannah Mia Vasilissa Dragomir




1992/December/24 • 21 • foglalkozás: tanuló • Amber Heard • I'm princess •


• ELŐTÖRTÉNET
Mérgesen ülök a vörös színű bársonyos kanapén, várom, hogy apám végre megjelenjen és elmondja amit akar, persze, én már tudom, hogy mit akar mondani, és nagyon nagyon nem tetszik. A szobalányom, Maria, kihallgatta őket. Ők alatt kiket értek? A az apámat és a titkárét, Sergej Andopov, hogy miről folyt a társalgás? Arról, hogy jó lenne, ha legalább egy évre átmennék Amerikába, hogy tanuljak pár dolgot, csupán politikai szempontból. Ugyan is a Dragomir vérvonalnak én vagyok az egyetlen leszármazottja és örököse, ezáltal nem hagyhatjuk, hogy apám esküdt ellenségének a fia rá tegye az országra a kezét. Attól függetlenül, hogy míg az én ereimben igazi orosz nemesi vér csörgedezik, addig az övében nem, de mivel férfi, így neki több esélye van, mint nekem, nem mintha én annyira szeretném azt.
Gondolataimból, apám érdes és mély hangja ugraszt fel, ijedten pislogok rá, biztos vagyok abban, hogy ezt már direkt csinálja.
-Kedves kislányom, Savannah….- lép oda hozzám, kapok egy meleg ölelést, majd int, hogy hozzanak oda nekünk jeges teát.
Savannah…- kezd újra belé, és tudom, hogy nem marad más választásom, csak az, hogy elfogadjam, huszonegy éves koromban nem tudom eldönteni mit is akarok, vagyis apám képtelen el hinni, hogy én is el tudom dönteni, hiába a bürökrácia.
-Kislányom, sajnálom, de legalább egy évre át kell költöznöd Angliába, találtam neked egy remek egyetemet, ami neked való,és sok újdonságot tudsz tanulni, megismerkedni, ami előre rendítheti az esélyeid, hogy te irányíthasd Oroszországot picim. Ez nagyon, nagyon fontos dolog, többek között mert mindig családunk kezében volt, értesz engem?- ujjával el kap egy tincset, majd azzal játszik, én pedig nyelek egy nagyot, látom, ahogy reménykedve bámul rám.
-De apa…. tudod nagyon jól, hogy képtelen vagyok arra és én nem is akarom ezt megtenni, felőlem, Dimitrijé lehet az egész ország, neki jobban megy, mint nekem. Én inkább itt akarok az egyetemre járni, és író lenni, apa kérlek… eddig mindig jó kislány voltam…. tudod nagyon jól…
-Nem vitatkozom, pakolj össze holnap indulsz téma lezárva!
Még pillantok rá egy utolsót majd dühösen pattanok fel és sietek a szobámba teljesíteni óhaját….





Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész   Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 7:56 pm

elfogadva!



Húha, nagyon ismerős a kari, nem valami könyvből? Razz De amúgy nem baj, kicsit kreatívtalan, de elfogadlak Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Savannah Elwood
» Joshua Corvin - kész ^^
» Dimitrij Aslanov - KÉSZ
» Edward T. Stark - kész
» Nathan Anders - Kész előtörténet!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-