Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Edward T. Stark - kész Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Edward T. Stark - kész Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Edward T. Stark - kész Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Edward T. Stark - kész Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Edward T. Stark - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Edward T. Stark - kész Empty
TémanyitásTárgy: Edward T. Stark - kész   Edward T. Stark - kész Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 2:35 pm





Edward Tobias Stark




1985 /10/02 • 28 • tanár • Matt Bomer • i'm a normal person•


• ELŐTÖRTÉNET

Ki nem állhatom az év közbeni zh-kat. Már akkor sem szerettem, mikor én voltam diák, de így, átkerülve a másik oldalra, sikerült még jobban megutálnom ezeket a dolgozatokat. Diákként, csak meg kellett írni őket, és egy kis józan paraszti ésszel egész szép jegyeket lehet összehozni, hát még akkor, ha tanult is az illető. Anno megírtam a dolgozatot, és mindent ment tovább, de most? Most megíratom a dogákat, utána meg éjjel nappal javíthatom őket, mert ha nincsenek meg az eredmények bizonyos időn belül a diákok elkezdenek türelmetlenkedni. Bár ez leginkább a többi tanárnál érvényes, nálam elnézőek a diákok, talán azért, mert minden órámon az összes szék foglalt, és tudják, hogy rengeteg dolgom van. Csak ezért lehet nem? Hát persze... egy cseppet sincs köze ahhoz a tényhez, hogy a diákjaim döntő többsége a női nemet képviseli, és az órákon pedig mind próbálják felhívni magukra a figyelmemet. Olyan kis édesek.
Halk, mégis határozott kopogást hallok az ajtómon, majd hamarosan ki is nyílik, és egy vörös hajú diáklány libben be a szobámba. Irodámba... fene tudja, hogy hívják ezt a helyet. Mindegy, lényegtelen. Az ajtón ott a nevem.
- Jó napot Mr. Stark! - Köszön egy elbűvölő mosollyal az ajkain, majd becsukja maga mögött az ajtót, és közelebb sétál, egészen közel.
- Áh, Miss Evans, jött megnézni a dolgozatát? - jelenik meg egy mosoly ajkaimon, és fölállok a székemből, amiben eddig ültem, majd az asztal túloldalára sétálok, és előkeresem az említett dolgozatot. A lány türelmesen vár, egyik kezét maga mellett tartja, másikkal egyik hosszú tincsét csavargatja.
- Meg is van. - mellém sétál, karja hozzá ér az enyémhez, de úgy tesz, mint aki észre sem venné, pedig tudom, hogy tudatában van annak, hogy mit is csinál. Ránézek, miközben átfutja tekintetével a dolgozatot, tekintetem önkéntelenül is a dekoltázsára tévedt. Blúzt vett fel, aminek a felső pár gombját elfelejtette begombolni. Csábító… gyönyörű látvány.
- Mennyi pont kellett volna az ötöshöz?
- Nem sok, ha jól emlékszem csak három vagy négy…
- És nem lehetne valamit tenni, hogy… meglegyen az a pár pont? - Tekintetében bujaság csillog, ahogy finoman megnyalja felső ajkát. Hmm, én is ezt akarom csinálni!
- De lehetne… Miss Evans, pontosan tudja, hogy lehetne érte tenni. - Felül az asztalra, lábait szétteszi, és az ingemnél fogva húz magához. Lehajolok hozzá, hogy azokat a telt puha ajkakat megízlelhessem…




Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Edward T. Stark - kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward T. Stark - kész   Edward T. Stark - kész Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 7:58 pm

elfogadva!



Ohohó, tanár úr! Very Happy Örülök, hogy végre megérkeztél, hiszen én alkottam meg a karaktered (minimális szinten persze). Eddig nagyon jól hoztad a figurát, remélem, hogy lesz alkalmam élesben is tesztelni Wink
Vissza az elejére Go down
 

Edward T. Stark - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joshua Corvin - kész ^^
» Dimitrij Aslanov - KÉSZ
» Nathan Anders - Kész előtörténet!
» Savannah Mia Vasilissa Dragomir~ kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-