Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
rosie wesley Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
rosie wesley Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
rosie wesley Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
rosie wesley Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 rosie wesley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Rosie Wesley
my pretty face
Rosie Wesley

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ⊰ london.



rosie wesley Empty
TémanyitásTárgy: rosie wesley   rosie wesley Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:07 pm





ROSALIE WESLEY




1993/05/22 • 20 • foglalkozás: tanuló • play by: anna speckhart • i'm a lucky •


• ELŐTÖRTÉNET
Abban a pillanatban, amikor Atticus a mikrofon elé lép, hogy bemutatkozzon mint az új igazgató, úgy érzem mindjárt elájulok. Lehetetlen. A gyomrom görcsbe rándul, megszűnik a körülöttem lévő zaj, csak Atticus hangját hallom. Minden szava visszhangzik a fejembe, amitől csak még rosszabbul érzem magam. Hónapokig kerestem, erre most bejelenti, hogy a testvére helyét Ő veszi át.
- Most mit csináljak? Próbáltam már utalni rá, hogy vége, de Ő egy igazi pióca. Megijeszt. Még a WC-re is el akar kísérni és velem akar maradni örökkön örökké és lassan ott tartunk, hogy közös sírunk lesz! Nem normális a csaj! Hé, Rosie figyelsz te rám? - Rántja meg finoman a karom. Rögtön felé fordulok, tekintetemben a bocsánatkérés és a sokk keveredik.
- S-S-Sajnálom. - Lábujjhegyre állva a füléhez hajolok. - Frank, Ő az a srác, akiről beszéltem. Az új igazgató. - Ahogy kimondom könny szökik a szemembe. Minden nap látni fogom és ki tudja mi történt azóta vele? Gondolom talált magának egy igazi szőke cica babát, aki leginkább egy Barbie-fehérnemű-modellre hasonlít.
- Protekciós. - Nevet, mire egy gyilkos pillantást kap válaszul. Frank mindig viccel próbál javítani a helyzeten, amit imádok benne, és eddig mindig be is vált, de most nem hiszem, hogy bármi tudna segíteni. Vagyis, ha behúzhatnék egyet tejes izomból Atticusnak. Életem egyik legjobb estéje volt, de utána mintha ott se lett volna, eltűnt. Ahogy és ahol tudtam kerestem, de ha valaki nagyon nem akarja, hogy megtalálják, akkor nem is fogják. És én nem is vagyok tagja az iskola krémjének, vagyis pénzem sincs rá, hogy Attit keressem. Egy, másfél hónap után feladtam és éltem tovább a stréberek és Frank között.
- Most mit csináljak? Szerinted emlékszik még rám? Te szoktál emlékezni a kalandjaidra? Az utolsóra ne is válaszolj. Fúj. - Dőlök mellkasának.
- Először nyugodj meg. Utána villants egyet az igazgatói előtt és minden megoldva.
- Hülye. - Csapok óvatosan mellkasára, miközben komolyan fontolóra veszem az ötletét...




Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 39



rosie wesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: rosie wesley   rosie wesley Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 6:57 pm

elfogadva!



imádlak imádlak imádlak! *-* istenem, annyira tökéletes rosie-t és előtörténetet hoztál létre, hogy imádlak! istenem, ez a szóismétlés...
nos, be kell valljam, eléggé lekötött az olvasmány. talán azért is, mert szerény személyem is helyet kapott benne. mellesleg ki az a Frank és miért dőlsz a vállának?????!
pont ilyen rosie-t képzeltem el, és még engem is felcsigáztál, hogy vajon mi lesz ennek az egésznek a vége.
csak így tovább az írással, és nyomás avit foglalni!
Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

rosie wesley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rosie & Josh - a közös lakás
» Atticus & Rosie - csóró negyed;;

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a lucky-