Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Clyde S. Olson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Clyde S. Olson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Clyde S. Olson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Clyde S. Olson Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Clyde S. Olson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Clyde S. Olson Empty
TémanyitásTárgy: Clyde S. Olson   Clyde S. Olson Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 5:51 pm





Clyde Steven Olson




1992/06/08 • 21 • foglalkozás: tanuló • play by: Dawid Auguscik • I'm a prince •


• ELŐTÖRTÉNET
01. my first kiss went a little like this and twist.
Tombolt a tömeg, üvöltött a zene és mindenki részeg volt. Tizenöt voltam, de már egy adag kokót felszippantottam és fél üveg vodkát is benyakaltam. Tarla már az asztalon táncolt és valami egyetemista srácnak rázta a picsáját, mint valami kivénhedt kurva, akinek fizetnek ezért. Chipset hajítottam felé, aztán odébb álltam.
Hirtelen a sarokba hánytam, majd a terítő sarkáért kaptam és lerántottam azt helyéről, hogy két tányér a földre csúszott, majd hangos csörgéssel darabokra tört. Megtöröltem a számat. Jobbról egy alacsony, szőke lány sasszézott be elém és összefonta karjait nyakam körül. Ajkai gondolkodás nélkül csaptak le ajkaimra és csak arra tudtam gondolni, hogy nyilván azért smárol egy hozzám hasonló sráccal, mert hallott a vagyonunkról meg apám protekciójáról. Még éreztem a savas, kesernyés ízt a számban, de velem ellentétben a szőkeséget ez nem zavarta. Életem első csókja egy puccos buliban, részegen, kokótól homályos látással hányás után.

02. let's talk about sex, baby, let's talk about you and me.
Saint mosolyt erőltetett az arcára, de láttam rajta, mennyire zavart és mennyire fél. Az alsó ajkát rágcsálta, mióta beléptem a házba. Nem értettem a dolgot, mivel épp ő kért meg rá, hogy tegyünk egy lépést előre. Az apjáék elhagyták a házat, mert valami jótékonysági bálra mentek és én megkaptam a lehetőséget, hogy végre hivatalosan is férfivé váljak. A barátnőm viszont látszólag nem állt készen rá.
- Biztos vagy benne? - közelebb léptem hozzá és magamhoz húztam derekánál fogva.
Tetszett az a csipkés cucc, amit magára húzott, pedig általában nem szokása ilyesmikbe belebújni. Az én kedvemért csinálta és ez teljesen felcsigázott, valamint hízelgőnek találtam. Alig vártam, hogy e nélkül láthassam.
Vonakodva bólintott, majd a nadrágom felé nyúlt és a gombbal babrált. Segítettem kipattintani a helyéről és jól lepleztem, hogy nekem is ez lesz az első alkalom - egyáltalán nem féltem, nem tartottam a dolog sikertelen végkifejletétől és még attól sem, hogy Saint-nak kellemetlen emlékei lesznek. Bíztam magamban, bíztam a tapasztalataimban, már amit a sok videóból meg neten olvasott cikkből magamba gyűjtöttem.
- Csak... finoman, kérlek! - támasztotta tenyerét mellkasomnak, én pedig minden izmomban megrándultam. Fájdalmasan kívántam azt a lányt és meg sem fordult a fejemben, hogy akár egyetlen egy durva mozdulatot is megejtsek irányába.
Az ágyra döntöttem és minden figyelmemet annak szenteltem, hogy örömöt szerezzek neki a lehető legóvatosabb, legfigyelmesebb módon.

03. i'm doing this for me, so fuck the world.
Marissa már megint nálunk lopta az idejét és még mindig nem tudtam, miért csinálja. Apám imádta anyámat, nem lett volna szüksége egy másik nővel csalni, de mégis megtette. Marissa gyönyörű volt, azokkal a tűzvörös tincsekkel és sárkánypikkely zöld íriszeivel, bomba alakjáról már ne is beszéljük, ami címlapravaló lett volna.
- Clyde? - szólított meg és én felálltam a kanapéról. Egy pohár gyömbérszörppel a kezemben sétáltam arra, amerről a hangot hallottam.
Azt hinné az ember, hogy tizennyolc éves fejjel már volt annyi szem, hogy jelentsek mindent anyának, de nem volt elég bátorságom és lelkierőm megbántani a nőt, aki gyerekkoromtól kezdve kinyalta  a seggemet is és szeretett. Elviseltem Marissát hétvégente, mikor anyám konferencián volt és tartottam a számat hétköznap, amikor apám anyámmal romantikázott.
- Clyde... - érzékien ejtette ezúttal nevemet, mikor én beléptem a fürdőszobába.
Meztelen volt, anyaszült meztelen és én elképedtem, milyen tökéletes teste volt még azzal a harmincnyolc évével is. Alattomos kígyóként lépett hozzám közelebb és húzta végig ujját arcélemen. Beindultam, mert az eszemmel ellentétben testemnek képtelen voltam parancsolni. Marissa ördögi mosolyra húzta ajkait és lágy csókot hintett enyémekre. Abban a percben legalább ezerszer bántam meg, hogy nem mondtam semmit anyámnak a három hónap alatt.
- Apád csak egy óra múlva jön haza - és én már tudtam mi következik. Az, ami már nem egyszer történt meg, az, amit már többször is megengedtem, mert tudtam, hogy Marissa vezető pozíciót tölt be apám cégénél és könnyen kiteheti onnan, ha valamit épp nem kénye kedve szerint csinálunk.
Talán épp ezért nem fejezte be még apám sem ezt a titkos viszonyt. Félt. Rettegett attól, mi következhet azután.

04. you're better than drugs, your love is like wine.
Felhajtottam egy pohár whiskey-t és a chipses tálba markoltam, majd a számba tömtem egy adagot, hogy felszívja valami a gyomromban leledző alkoholt. Pedig már tök mindegy volt, hogy eszek-e vagy sem. A nappali felé támolyogtam, ahol fiatal párok merültek el egymás szájában. Nem éreztem valami jól magam, bár míg talpon voltam, addig úgy gondoltam, nem hagyom el a helyszínt. Hunyorogtam, míg kiértem a villogó fények alól és átkoztam Tony-t, amiért lézershow-t is rendelt a partiba. Alig láttam valamit.
Mindezen külső tényezők ellenére Saint arca tisztán rajzolódott ki szemeim előtt. Nem sokat változott az elmúlt évek folyamán: ugyanaz az ében fekete haj, fakó bőr és gyermeteg mosoly. Csak mintha valamivel több piercinget lövetett volna. Vad, fekete, rocksztárhoz méltó szerkója dögös volt és nekem minden emlékem egyszerre tört elő. Ami viszont szöget ütött a fejemben, hogy mit keresett ott, abban a buliban velem. Úgy tudtam, hogy elköltöztek két évvel ezelőtt, mert a szülei elváltak és új életet akartak kezdeni.
Elindultam felé, egyrészt, hogy köszönjek neki, másrészt, hogy megkérdezzem, hogyan lehetséges ittléte. Azzal sem foglalkoztam, hogy csúnyán váltunk el annak idején és azzal sem, hogy taccs részeg vagyok. Egyenesen felé tartottam, út közben azonban lábaim felmondták a szolgálatot... és az agyam is, legalábbis azt hittem. Elájultam.


Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 39



Clyde S. Olson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde S. Olson   Clyde S. Olson Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 8:46 pm

elfogadva!



rendkívül érdekes előtörténet, szinte a legfontosabb részeknél kiemelve, tökéletes pontossággal leírva. élvezet volt olvasni az egészet.
mondjuk, amikor apukád egyik alkalmazottjával volt légyottod - nos, kezdtem megkedvelni a karakteredet. pedig meg kellett volna lepődnöm, de nem. van valami Clyde-ban, ami érdekessé teszi. vagy talán az írásmódod ennyire kiváló.
nem is locsogok tovább, minden tökéletes volt, nyomás avit foglalni, és mehetsz is a játékos térre! Smile

Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

Clyde S. Olson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-