Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Cayla Emmerson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Cayla Emmerson Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Cayla Emmerson Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Cayla Emmerson Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Cayla Emmerson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Cayla Emmerson Empty
TémanyitásTárgy: Cayla Emmerson   Cayla Emmerson Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:14 am





Cayla Emmerson




1993/május/28 • 20 • tanuló • Susan Coffey • I'm a headhunter •


• ELŐTÖRTÉNET
Mielőtt bárki elítélne azért, amit tenni fogok, le kell szögeznem, hogy nem én választottam magamnak ezt az életet. Kényszerítettek. Kezdetben, ha nem is volt meg minden kényelem az életemben, legalább boldog voltam. Családban éltem, barátokkal lógtam, minden olyasmi az életem szerves része volt, ami egy fiatalnak kijár. De aztán... Jöttek azok a mocskok elvették mindenemet, hogy megtörjenek, majd azzá formáltak, amivé akartak. Jelen esetben, egy géppé. Egy géppé, ami pontosan azt teszi, amit mondanak neki. Már nincsenek szüleim, akikért érdemes lenne ellenállnom a kiképzőim és a feletteseim nyomásának, a barátaim alighanem elfelejtkeztek rólam - tehát sosem voltak az igazi barátaim -, szerelmes pedig sose lettem, tehát ez se segített abban, hogy kitartsak, és szembeszálljak azokkal, akik átformáltak.
Ehelyett megtanítottak, hogy kell információt kiszedni azokból, akikre kíváncsiak, mi több, miként kell a bizalmukba férkőznöm, esetleg elcsábítanom... S, ha szükséges, megölnöm. Szép kilátások, nem? Azt hiszem, fejvadászoknak hívják az olyanokat, mint én. Kémek is, meg nem is, gyilkosok is, meg nem is. Mi vagyunk az aranyközépút, szerintem. Egy kicsi ebből is és abból is. De nem panaszkodom. Lehet, hogy már nincsenek érzéseim, de legalább tudják, mivel kárpótoljanak. Megvan mindenem, amit csak kívánhatnék. Pénz, kényelem, és társai.
A mostani küldetésem helyszínére is úgy érkezem meg, mint egy hercegnő. A vezetőség úgy tudja, hogy egy számítógépeket gyártó cég vezérigazgatójának vagyok a szeme fénye, és nekem ez éppen elég. Így senki sem fogja fucsállni, hogy a legmodernebb ketyerékkel a hónom alatt járkálok majd a Westburry Egyetem falai között, sőt, ahogy hallottam, nem is fogok kilógni a sorból olyan nagyon. Akadnak itt olyan diákok, akiknek minden az alfele alá van tolva, szóval senki sem fog csodálkozni azon, hogy még egy hozzájuk hasonlót hoztak ide. Ez pedig csak még jobban megkönnyíti majd a helyzetemet. Nem hiszem, hogy gondjaim lesznek a beilleszkedéssel. Nagyon bűbájos tudok lenni, ha a helyzet úgy kívánja.
A pontos feladatomat még nem közölték velem, de ami késik, nem múlik. Hamarosan annak is eljön majd az ideje. És akkor majd az egyetem is megtudja, hogy mire vagyok képes.  






Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Cayla Emmerson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cayla Emmerson   Cayla Emmerson Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 11:20 am

elfogadva!



Gratulálok, megnyerted az "első fejvadász az oldalon"? díjat! Jutalmad egy elfogadás Razz Egyébként tetszett az előtörténet, és örülök, hogy egy gonosz is beférkőzött az iskola falai közé, legalább nem lesz unalmas az életünk Wink
Vissza az elejére Go down
 

Cayla Emmerson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isaac Emmerson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-