Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Ben Parker Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Ben Parker Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Ben Parker Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Ben Parker Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Ben Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Ben Parker Empty
TémanyitásTárgy: Ben Parker   Ben Parker Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:12 am





BENJAMIN PARKER




1994/03/12 • 19 • foglalkozás: tanuló • play by: RJ King • I'm the addicted one•


• ELŐTÖRTÉNET
Egy jól megtermett hamburgert szuggerálok annál a másik asztalnál, ahol egy dögös szőke és egy hozzá egyáltalán nem illő, kopasz fószer ücsörög. Nem tetszik nekem az a hamburger... tizenkét éves koromban ettem utoljára és akkor is csak azért, mert apám rám erőltette. Sosem szerettem enni, manapság sincs nagy étvágyam semmihez.
- Meghúztam Jessica-t - csúszik be a moxba Martin, aki már óvodás korom óta a legjobb haverom. Göndör fürtjeibe szánt ujjaival, majd elveszi előlem a kólát és beleiszik.
- Nem azt mondtad, hogy nem kezdesz olyannal, akinek pasija van? - felvonom szemöldököm és visszaveszem italomat, aztán lehúzom a maradékot, nehogy kedve támadjon elhappolni előlem.
- Úgy volt, de változott a terv. Ráadásul kezdek belezúgni, öreg... jobb ha vigyázok - fintorog, aztán int a pincérnőnek, aki később egy Martin által rendelt Mojito-val tér vissza - Hogy állsz Sarah-val? - összefűzi ujjait az asztalon és alaposan végigmér, mintha valami gyanús alak lennék.
- Sehogy. Mert kellene bárhogy is? - vállat vonok - Húzom kicsit az agyát, ugyanolyan, mint a többi - sóhajtok összefonva karjaimat mellkasom előtt és a világért sem vallanám be Martin-nak, hogy basszus nem csak ő szenved ebben a kezdek-belezúgni-valakibe szindrómában.

Alaposan eldumáltam az időt Martin-nal. Észre sem vettem, hogy már fél öt múlt és teljesen megfeledkeztem arról, hogy megígértem apámnak, hogy segítek megjavítani a kocsit... bár jobb ötlet lenne, ha vennének egy újat, mert az a tragacs nem húzza már sokáig.
Belépek a házba és a konyhába sasszézok, ahol öcsémet fedezem fel a konyhapultnál ücsörögve, valami narancssárga italt kortyolgatva.
- Szevasz, Tate - biccentek neki és kikapok a hűtőből egy doboz sört - Apáék? - felülök mellé egy szabad székre és megrökönyödve látom, hogy kissé frusztrált, lehangolt, nem önmaga.
Tate kicsit más, mint a többi srác, akit ismerek és szerintem úgy általában mindenkinél másabb. Másfél éve derült ki, hogy meleg és ami a legborzasztóbb, hogy nem magától mondta el, hanem anyámnak kellett rájönnie, mikor Dave nálunk volt, akinek az öcsém épp a szájában... Szóval, kínos és gusztustalan pillanat volt, de sikerült megbeszélnünk, én meg aztán tényleg könnyen elfogadtam a helyzetet. Viszont nem reklámozom senkinek a dolgot, ahogy a családunk többi tagja sem. Tate nem büszke rá, de tudja, hogy nincs mit tenni, ő ilyen, ez van.
- Gond van? - ráncolom homlokomat, miután nem válaszol.
- Dave meg én... - nagyot nyel - Vége. Az apja megtudta és kiakadt. Azt mondta, ne találkozzunk többet - száját rágcsálja.
- Ő mondta vagy az apja? - kortyolok a sörömből és furcsán kíváncsivá tesz a sztori, talán azért, mert fontos nekem Tate és érdekel, mi van vele.
- Először az apja... aztán ő is. Nem értem, miért csak nekem kell küzdenem ezzel a sok szarsággal. Ő még csak meg sem próbálja - ökölbe szorítja a kezét és ahelyett, hogy ingerültnek vagy riasztónak tűnne, inkább aranyossá varázsolja gyerekes vonásait ez a hirtelen jött düh.
- Csigavér, majd lenyugszik - vállammal meglököm vállát és felé nyújtom a sört - Kérsz? - bátorítóan megemelem a dobozt, ő meg körbepillant és miután felmérte a terepet, elfogadja.


Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Ben Parker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben Parker   Ben Parker Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 10:47 am

elfogadva!



Helló, Ben. Very Happy Valaki már nagyon vár téged, szóval nem is szaporítom a szót. De egy dolog... ha megbántod az én drága barátnőmet, azt megjárod Wink Nyomás foglalózni Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Ben Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-