Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Cecile de Ville Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Cecile de Ville Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Cecile de Ville Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Cecile de Ville Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Cecile de Ville

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Cecile de Ville Empty
TémanyitásTárgy: Cecile de Ville   Cecile de Ville Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:26 am





Cecile de Ville




1994. május 18. • 19. • tanuló • Nastya Kusakina • I'm a princess •


• ELŐTÖRTÉNET
Andalító szólam. Halk, lágy, de mégis erőteljes.
Fejem a vállára hajtom, tekintetem ködös, a távolba réved, mégsem koncentrálhatnék jobban a fiúra, aki a karjaiban tartja törékeny testemet - és vele együtt lelkemet, még ha nem is sejti. Mozart Esz-dúr szerenád művére táncolunk, teljes összhangban, mintha életünk minden egyes pillanatában ezt tettük volna. Elhúzódok tőle, a távolság nem túl nagy, éppen akkora, hogy karjaimat a nyaka köré tudjam fonni. Ujjaimmal apró köröket kezdek rajzolni a finom bőrre, ajkaim pedig mosolyra húzódnak, ahogyan tekintetem az arcára vándorol. Felmérem. Az enyhén kócos hajtincsek, a bozontos sötét szemöldökök, a mélyen ülő szempár, melyben a vágy tüze lángol, és az ajak, melyre egyre jobban vágyakozom. Mind-mind tetszetősek számomra, és bizony, mindre óhajtozok. Annyira, hogy a testem, és a lelkem fájdul meg bele, és érte, minden egyes porcikájáért. Soha sem éreztem ily vágyat senki, és semmi iránt sem, és lám, mégsem múlik el, nem enyhül, ellenkezőleg, elhatalmasodik felettem, nem hagy nyugodni. Lassan túlnő rajtam. Félő, hogy egy idő után már nem tudok ellenállni neki, rávetem magam, hogy megkaparinthassam őt.
Ujjaim végigsimítanak a borostás arcon, át a homlokon, majd megnyugvást találnak a szétnyíló ajkakon. Két test közeledik egymáshoz, a lelkek viszont már összefonódtak - örökre -, nincs mit tenni, és még ha lehetne is, egyikőnk sem akarná. Hiszen érződik a másik iránt táplált vágy az érintésen, és fel lehet fedezni a szüntelen csillogást a felek íriszeiben. Mondd, kell-e ennél több, vagy mindez éppen elég?
Nem ismerem őt, mégis vágyom rá. Hogy is van ez? Olyan bonyolult az egész. Nem is tűnhet könnyűnek, a szerelem soha sem az.
Pillantásom találkozik az övével, fejem előremozdul, ahogyan az övé is, mintha egy pillantás mindent elmondana, ajkaink egyre határozottabban közelednek egymás felé, mígnem egy örökké tartó pillanatban összeforrnak - megízlelve egymást. És az édes mérget. A szerelmet.
Felpattannak a szemeim. A levegőt kapkodom, zilálok, a testem, és a lelkem egyaránt reszket. Hevesen dobogó szívemre szorítom a tenyerem - érzem, az álmom erőteljesen hatott rám. A gondolataim összekuszálódnak, én pedig megpróbálom kibogozni azokat. Egy valamit szeretnék tudni. De azt nagyon. A nevét. A fiúét, akivel minden áldott éjjel álmodni merek. A fiúét, aki nem sétálhat el úgy a folyosón, hogy ne pillantson rám. A fiúét, aki - a tudtán kívül - birtokba vette a lelkem. És a szívem. Örökre.





Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Cecile de Ville Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cecile de Ville   Cecile de Ville Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 2:42 pm

elfogadva!



Azt a mindenit :O Te aztán tudsz fogalmazni, majdnem belekönnyeztem ebbe a romantikus jelenetbe. Kár, hogy csak egy álom volt :/ Irány foglalózni, aztán mehetsz játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 

Cecile de Ville

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-