Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Hazel Flynn Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Hazel Flynn Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Hazel Flynn Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Hazel Flynn Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Hazel Flynn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Hazel Flynn Empty
TémanyitásTárgy: Hazel Flynn   Hazel Flynn Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:25 pm





Hazel Lynessa Flynn




1993. március 16. •20• foglalkozás: tanuló • play by: Avril Lavigne • i’m the princess •


• ELŐTÖRTÉNET
1993. március 16.-án beköszöntött az apokalipszis. Na jó, azért nem, csak megszülettem. Vicces, mert a szüleim már az egész életem eltervezték, még mikor anya hasában voltam, én meg csak úgy romba döntöttem, na de ne siessünk ennyire előre.
Még kicsi voltam, kezdtek nevelni belém egyes mást, amire már nem emlékszem, de gondolom, minden nemes származású vágja, mit is értek ez alatt, hisz ti se jártatok jobban, részvétem, komolyan.
Az élet akkor kezdett el pezsegni, mikor megtanultam járni. Na, jó, az nem volt olyan izgi, na de mikor rájöttem, hogy a tárgyak le tudnak esni, sőt még össze is törnek.... akkoriban sokat hallottam az " összetörte az antik vázát, hát nem édes" mondatot, és különböző szinonimáit. Igen, bármit tettem, édes volt. De szép is volt. A szüleimet már akkor se láttam sokszor. Lord Joseph Flynn - alias apa - folyton szócsatázott a nagyokkal, egyszer kétszer el is vitt, de nem mondhatni, hogy megfogott. Uncsi volt, folyton, de ez nem igaz, ezzel nem értek egyet... és még sok más ilyen szavakat hallottam. Nyugi, most sem értem, de nem is járok oda. Az anyám, Lis meg folyton jótékonykodott, emlékszem, úgy tizennégy éves koromban a fejéhez vágtam, hogy ha már ennyire benne van a dologban, kereshetne nekem normális szülőket is. Talán ez volt az a mérföldkő, mikor rájöttek, hogy felesleges ronda ruhákat rám aggatni, és felfogadni Mr. Csaktejjelvagyokhajlandóinniateámat, mert nagy ívben teszek rá.
Jártam suliba is, talán az egyetlen megnyugvás számukra az volt, hogy kitűnő átlagom volt, mert igen, azt, hogy okos vagyok, meg igazából művelt is, csak palástolni tudom, elrejteni nem. De amilyen jó jegyeim voltak, annyiszor jártam a bünti terembe is. Ezzel jár, ha valaki "menő" akar lenni. Hűűű volt ott minden, Hawaii cuccba öltöztettünk egy szobrot. graffitiztünk a suli falára - nem tudom, miért akadtak ki, komolyan, csak feldobta a helyet - és az összes parkolóra mozgássérült jelet festettünk. Na az vitte a pálmát. A nevemet már az is tudta, aki csak vendégtanárként érkezett pár hétre. Előfordul.
Aztán jött az újabb mérföldkő. "Hol tanuljon a pici lányom?" viták folytak, de mindig. Az egyik ősömnek se jutott eszébe, hogy megkérdezze, én hol szeretnék,  á igaz is, kit érdekel, ugyan.
Így kerültem ide. Az új suliról nem beszélnék, tudjátok, vagy jót, vagy semmit alapon, ez talán mindenkinek kedvező lesz. Kész, én nem loholok a sok méhkirálynő után, nem nézem, ki nem, mennyi van a bankszámláján, én nem a külcsín alapján ítélek. Hercegnő vagyok, bőrszerkóban és Converzeben, de nem leszek egy példa, vagy ha az is, akkor már inkább elrettentő.  Nem vágyok hírnévre se, előbb-utóbb úgyis meglesz. Az már más kérdés, hogy érem el.




Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Hazel Flynn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hazel Flynn   Hazel Flynn Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:57 am

elfogadva!



Őszintén mondom, nagyon tetszik a stílusod Very Happy Jó végre egy nem átlagos hercegnővel is találkozni, aki nem áll be a sorba. Csak maradj mindig ilyen Wink
Vissza az elejére Go down
 

Hazel Flynn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-