Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Crystal Reebak Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Crystal Reebak Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Crystal Reebak Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Crystal Reebak Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Crystal Reebak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Crystal Reebak Empty
TémanyitásTárgy: Crystal Reebak   Crystal Reebak Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 1:39 pm





CRYSTAL REEBAK




1991. 05. 19. • 22 • tanuló • Nina Dobrev • I'm a princess •


• ELŐTÖRTÉNET
- Jó reggelt, Uraim! - Köszönök mosolyogva, ahogy belépek az étkezőnkbe, ahol apám éppen a 8 órási ügyfeleivel tárgyal. Nagyon ritkán szoktunk ügyfeleket beengedni ide, de tekintve, hogy apa mostani üzlettársa egy régi, gyerekkori barátja, Richard, ez esetben kivételt tettünk. Ráadásképpen nem csak ő, hanem két fia is vele tartott a megbeszélésre. Ahogy az asztalhoz sétálok, mindannyian felállnak és úgy üdvözölnek. Apának adok egy puszit, Richardnak bólintok, Charles és Wyatt pedig két oldalról közrefognak és a helyemhez kísérnek. Búcsúzóul, szinte másodpercre pontosan egyszerre csókolnak nekem kezet és pedig csak mosolygom kedvesen. Idióták. Már kiskorunkban is állandóan rajtam veszekedtek, szerintem ezt a mai napig nem nőtték ki. Biztosra veszik, hogy úgyis valamelyikük ágyában fogok kikötni. Hát, arra várhatnak, annyi szent. De így van ez az előítéletekkel. Csak azért, mert magabiztos vagyok és adok a megjelenésemre, sőt sokszor előfordul, hogy az alakomat nagyon kihangsúlyozó ruhában jelenek meg, de ennek ellenére nem vagyok egy könnyűvérű nőcske. Ők pedig szerintem már évekkel ezelőtt fogadást kötöttek arra nézve, hogy melyikük fektet majd meg először. De nem is számít, nem foglalkozom velük, inkább édesebb gondolatokra terelem a figyelmemet, mondjuk a tegnap estére...
Elliot még vizesen, egy szál törölközőben sétál ki a zuhany alól, én pedig egy ingen kívül semmi mást nem viselek. Felülök az ágy szélére, ő pedig elém sétál. Mélyen belélegzem az illatát és automatikus mosolyra húzódik a szám. Ha belegondolok, mennyi ideig kellett váratnom Őt, akkor még jobban kuncogni kezdek magamban. Sose adtam oda könnyen magam, mindig is független voltam, nem szerettem támaszkodni senkire. De Ő más. Emlékszem, még csak pár napja udvarolt nekem, amikor egyik délután órákról hazaérve anya megjegyezte, hogy kivirultam. Már akkor éreztem, hogy több lesz kettőnk kapcsolatából, mégse hagytam, hogy felgyorsuljanak az események. Mielőtt Ő belépett volna az életembe, mindössze egyszer voltam szerelmes és nagy csalódással lett vége, talán ezért is dolgoztatom meg a férfiakat. Ha valaki tényleg meg akar ismerni, az tegyen érte. Elliot pedig mindent bevetett. De elég ebből, inkább tovább ábrándoznék a kockás hasáról és izmos felsőtestéről...
Hirtelen térek vissza a valóságba, amikor az öcsém szó szerint beleinteget az arcomba.
- Visszatérnél a Földre, Crissy? - Kérdezi álmos hangon, majd tölt magának és nekem is egy-egy csésze kávét. Anya pont jókor csatlakozik hozzánk, éppen inni akarnék az ébresztő nedűből, mikor kikapja azt a kezemből.
- Azt hittem ezt már megbeszéltük: semmi koffein. - Letesz elém egy pohár frissen facsart narancslevet, majd kiviharzik az étkezőből. Fintorogva emelem a számhoz a poharat és kortyolok belőle párat.
- A képzelgés édesebb volt, nem igaz? - Rá emelem tekintetem és szúrós pillantásaimmal próbálom elérni, hogy csendben maradjon. De nem sikerül. - Mikor ismerhetjük meg a lovagodat? - Vicces, hogy ezt kérdezi, mert pont azon gondolkoztam, hogy meghívhatnám vacsorára. De még meglátom, lehet, hogy el kéne halasztani. Nem mintha tartanék attól, hogy mit szólnak hozzá a szüleim. Őket csak az érdekli, hogy boldog legyek én pedig az vagyok. Minden más kérdésben érdekel a véleményük, sőt, az is érdekelni szokott, hogy mit gondolnak rólam mások: de a párkapcsolatom és a döntés, hogy kivel kerülök közelebbi kapcsolatba, az csak és kizárólag rám tartozik.
- Nemsokára. - Felelem sejtelmesen. Ha itt lesz az ideje, úgyis hazahozom és bemutatom majd. - De most indulnom kell. Délután akkor a Hyde Park előtt, 4-kor? - Kérdezem felvont szemöldökkel, közben a vállamra húzom kedvenc Louis Vuitton táskámat.
- Igen, ott találkozunk. Anya majd csak később jön utánunk, de mi mehetünk a ruhapróbára. - Bólintok egyet, hogy mutassam, felfogtam az információt, nyomok egy puszit az arcára és kisétálok. A liftben írok egy üzenetet Elliotnak, hogy lefixáljam vele az esti randinkat. Az ajtó előtt barátnőm fogad egy hatalmas adag kávéval a kezében. Telefonomat elsüllyesztem a táskámban, átveszem tőle az egyik pohár kávét és jóízűeket nevetve, beszélgetve sietünk az első óránkra.





Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 38



Crystal Reebak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal Reebak   Crystal Reebak Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:46 pm

elfogadva!



miért van koffein eltiltás?:O
mellesleg, biztosan jó érzés lehet, ha az emberért versengenek a pasik. és pedig még jobb, ha megtalálja a nagy ő-t és végre boldog. a királyi családokban persze ritkaság, hogy a szülők ennyire szeretnék, hogy a lányuk boldog legyen, de a kivétel erősíti a szabályt.
nagyon szép leírások is voltak az előtörténetedben, nem is húznám az időt, nyomás avit foglalni, és kapd el elliotot!
Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

Crystal Reebak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Crystal Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-