Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
daniel briel Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
daniel briel Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
daniel briel Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
daniel briel Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 daniel briel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




daniel briel Empty
TémanyitásTárgy: daniel briel   daniel briel Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 6:27 pm





Daniel Briel




1994. március 14. • 19 év • tanuló • harry styles • i'm a prince •


• ELŐTÖRTÉNET
Gazdag, sznob család sarjaként nem is kérdéses miért hordom fent az orrom, mikor végigsétálok az utcán, vagy mikor az emberekkel beszélek. Sokan azt hiszik attól, hogy mindent megkapok nekem tökéletes az élet, pedig nem. Rengeteg problémával meg kellett és még a mai napig meg kell küzdenem már a családi körökön belül is. De mégis egy dolgot, problémát rakok főnek, ami a biszexualitásom. Nehezükre esett elfogadni, hogy egy olyan családba született egy ilyen fiú, aki más, mint Ők. Ha pontosan idézni akarom a szavaikat akkor azt kell mondanom a selejt jelzővel illettek, ami szíven ütött, mert rájöttem, hogy sosem élhetek olyan életet, mint amilyen az övék. Persze, hogy ne rontsam a család hírnevét megígértették velem, hogy ezt titokba tartsam, de nem tudom meddig fogom még ezt bírni. Mi van ha jön egy srác, aki ellopja a szívem? Onnantól nincs megállás. Elcsavarja a fejem és kész, nem tudok nélküle élni. Mindenki azt várja tőlem, hogy egyszer majd hazaállítok egy szintén sznob család leszármazottjával, egy flegma libával, akit később majd elveszek, mert igen a családomnak a pénz az első, a tiszta érzések csak a második helyen szerepelnek. Nagyapám még valamennyire meg is ért engem és azt szeretné ha boldog lennék, de így hogyan? Mattban vagyok tartva és azt kell tennem, amit Ők mondanak. Nem értem miért nem lázadok. Nálam a lázadás egy gondolat erejéig áll csak fent és utána megáll, nincs tovább, nem valósítom meg. Világ életemben mindenben engedelmeskedtem nekik. Tanultam, mint állat csakhogy felvegyenek a jobb gimnáziumokba, majd később az egyetemre is. Sosem maradtam ki éjszakára, nem piáltam, nem cigiztem, nem füveztem, de csak azért, hogy a szüleimnek jó legyek és ezzel kárpótoljam azt, ami összeomlott bennük, mikor megtudták a másságom. De ez nem így lett. Nem érdekli őket mit teszek csak a pénz és ebből már nagyon kezd elegem lenni. Hiába teszek mindent úgy, ahogyan Ők akarják az nekik nem elég. Mit kellene tennem, hogy jó legyen? Valaki segítsen nekem, kérem!






Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



daniel briel Empty
TémanyitásTárgy: Re: daniel briel   daniel briel Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 6:58 pm

Húha, Dan!
Kemény életed lehet, abban biztos vagyok. De jobb, ha leplezed, hiszen nem csak a szüleid, hanem az iskola növendékei is kigúnyolnának... Még akkor is, ha valamelyikük szexualitása egyezne a tieddel.
Csak sok sikert tudok kívánni, talán kezdjél naplóírásba: az előtörténeted príma volt. Nem is lopom tovább a szót: elfogadva!
Nyomás foglalózni!
Vissza az elejére Go down
 

daniel briel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel M. Collins
» Daniel J. Maxwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-