Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
lola#shai - starbucks Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
lola#shai - starbucks Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
lola#shai - starbucks Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
lola#shai - starbucks Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 lola#shai - starbucks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Sharoon Whitaker
my pretty face
Sharoon Whitaker

I'm a headhunter

this is me

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jul. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : West Burry



lola#shai - starbucks Empty
TémanyitásTárgy: lola#shai - starbucks   lola#shai - starbucks Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 11:12 am




i'm going to be the black sheep


Évek óta nem ültem idegesen és magányosan. Miért pont most kell rám törnie ennek a hidegrázásnak is?! Pedig süt a nap, bár itt Londonban kb. annyit jelent, hogy készítsünk esernyőt, bármelyik percben megázhatunk.
Most is csak azért siettem, mert életemben először féltem, hogy el fogok késni. Egyetlen SMS-t kaptam, két mondattal és egy monogrammal. L.P. Ha van ember, akit igenis hiányolok, az Ő. Nem mindennapi személyiség, mindig képes feldobni a hangulatomat. Még akkor is, ha már kiröhögtem magamat. Ez persze fejvadászoknál igen ritka esemény. Meg kell említenem, Ő az egyetlen közeli barátom, aki tudja a kis titkomat a bérgyilkolásról. Gondolom sokkoló lehetett neki. Mikor megtudja az ember, hogy a barátnőjének pasija van ugrál örömében, hogy boldog. Ha épp azt tudja meg, hogy gyereket vár a férjétől szintél örömujjongásban tér ki. De, egy fejvadász barátnő még se olyan vidámságos dolog.

Mégis mért vagyok ideges?! Mert megtudtam,hogy kit kell megölnöm. Egyáltalán nem szeretném megcsinálni. Már mint, semmi olyat nem mutatott az a nyamvadt akta, hogy elítéljem. Öljem meg azért mert jótékonykodik és eszméletlen teste van?! Ember legyen az, aki ezért utál valakit. Persze, előbb is közölhették volna, hogy "hé Sharoon, meg ki kell nyírnod egy szexistent. Megfizetünk érte". Már az elején nemet mondtam volna az egészre és maradtam volna otthon. Miért nem lehet ennyire egyszerű ez az egész?!

Ahogy megérkeztem, vettem egy hatalmas karamellás lattét és helyet foglaltam egy ablak melletti asztalnál. Nem tudom miért, de mindig is szerettem bámulni az embereket ahogy sietnek, vagy éppen csak lődörögnek. Egész eddigi életemben emberek és dolgok megfigyelésével töltöttem a szabadidőmet, ez a fajta nézelődés kezd kikapcsolódássá válni. Hisz ilyenkor nem kell megjegyeznem mit esznek, mit isznak, kivel járnak bulizni vagy épp miért teszik azt amit teszik.

Kérdés: miért izgulok én ennyire? Hisz csak egy régi barátommal találkozok, akivel ezer éve nem futottunk össze. Meg fogom én ismerni egyáltalán? Mi van, ha annyit változott, hogy egyáltalán nem lesz számomra ismetős és elkerüljük egymást?! Persze, mióta nem beszélünk én is kiszőkítettem a hajam, kicsivel erősebben sminkelek, de ez csak részlet kérdés.
-Mikor ér már ide?! - doboltam idegesen a kávém mellett.
Az idő kezdett esőre állni, én persze hogy a koliban hagytam az esernyőmet, a busz megálló pedig mérföldekre van innen. Francnak kell nekem ösztöndíjasnak álcázni magam, akkor nem kéne busszal járni. Hozhattam volna a saját kocsimat is. De már teljesen mindegy...

382 words | FOR LOLA | outfit |
Vissza az elejére Go down
Lola Palmer
my pretty face
Lola Palmer

I'm a normal person

this is me

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jul. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : london.



lola#shai - starbucks Empty
TémanyitásTárgy: Re: lola#shai - starbucks   lola#shai - starbucks Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 6:16 pm

Sharoon & Lola

    Mostanában annyi munkám van, hogy csak és kizárólag abból áll ki a napom. Felkelek hajnalban, hogy össze tudjak időben pakolni, és beérjek a stúdióba, ami hol máshol lenne, ha nem a város másik felén? Még jó, hogy feltalálták azt a nyamvadt autót. Nem mintha jó lenne vezetni. Reggelente olyan kómás vagyok, hogy már legalább hatszor megkarcoltam szegény kis járművet. Pedig igazán jól néz ki. De a festék gyakorlatilag mindent megold, olyan mint új korában. Egész nap fotózunk, és enni is alig van időm. Aztán amikor este hazaesek, meg kell szerkesztenem a képeket, és elküldeni, hogy másnap mehessek érte. Örülök, ha aztán odatalálok az ágyamig, és a kutyának sem felejtek el enni adni. Legalább a fotózásokra magammal vihetem.

    Annak azonban örülök, hogy vannak szabadnapjaim. Nem tudnék folyton a munkára koncentrálni. Akkor régen felmondtam volna. Sőt, akkor nem is gondolkoztam volna azon, hogy aláírom azt a szerződést, ami alatt most is dolgozom, egyből löktem volna a kukába, miután darabokra cincálom. De végül is jól jártam vele. A benzinemet is ők fizetik.

    Mivel ma semmilyen munkám nincs, és már a képekért is beugrottam, írtam egy sms-t a legjobb barátnőmnek... Vagyis valameddig az volt, aztán totál eltűnt, és hiába kerestem, még csak válaszolni sem volt képes. Szóval írtam neki egy sms-t, hátha csoda történik, és vissza is ír, vagy tényleg el is jön. Szerencsére a kávézó, és a hely, ahol a képeket fel szoktam venni fél napi járásra van egymástól, így volt ideje elkészülni, és odaérni, mire én is megérkeztem. Legalábbis, ha tényleg megérkezett.

    Leparkolom a kocsimat, és előhalászom a kesztyűtartóból a telefonomat. Nulla üzenet. Mindegy, akkor csak beugrom egy kávéért, vagy körülnézek. Belenyomom a táskámba a telefont, ellenőrzöm, hogy van benne pénz is, és kiszállok. Gyorsan végigpillantok a piros lakkozáson, hogy vajon most sikerült-e valahol foltot okozni rajta, de szerencsére egy sem akad. A kulcsot pörgetve a kezemben bemegyek, és körbepillantok. Mosoly kúszik az arcomra, ahogy meglátom Shai-t. Jézusom, de régen is láttam. De azok után, amiket elmondott, én sem tudtam egy ideig mit gondolni róla. Mármint... embereket öl meg. Még viccnek is rossz. Még ha mondjuk... sellő lenne. Vagy tündér. Azok aranyosak.

    - Sharoon - mondom mosolyogva, ahogy odalépek mellé, miután a pult mellett leadtam a rendelésem egy jegeskávéra. - Hogy vagy? Régen találkoztunk... Remélem nem vártál rám sokat. Csak beugrottam a képekért a galériába.
Vissza az elejére Go down
 

lola#shai - starbucks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» lola palmer¤
» lola & harry | home;

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: London :: Belváros-