Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Bambi Freelove Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Bambi Freelove Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Bambi Freelove Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Bambi Freelove Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Bambi Freelove

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




Bambi Freelove Empty
TémanyitásTárgy: Bambi Freelove   Bambi Freelove Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:59 am





Bambi Freelove




1994. Március 21. • 19 • tanuló • Alice Greczyn • I'm a lucky •


• ELŐTÖRTÉNET

Bambi Freelove

Mikor ezt a nevet kellett odabiggyesztenem a felvételi lapomra elgondolkoztam. Elsőnek az jutott eszembe, hogy az őseim mennyire lehettek benyomva, mikor ezt a nevet választották nekem. Most komolyan, ki ad ilyen nevet a lányának? Miért pont Bambi? Ó anya, ezt jól elcseszted nekem. Már csak azért is, mert ez a név egy olyan ártatlan lány képét juttatja az emberek eszébe, aki soha sem nyúlna káros szerekhez, sosem balhézna és kötne ki az őrsön. Egyszóval olyan lenne, mint a mesebeli őzgida. Néha vicces belegondolni, milyen lenne, ha én is olyan ártatlan kis tökéletesség lennék. De nem vagyok és ezért hálát adok az égnek. Már rég leszoktam a gyerekmesékről, amiben a jó győz, a rossz pedig megbűnhődik. Tudom, hogy a hercegnők közel sem olyan kedvesek, mint amilyennek láttatni akarják őket, azzal is tisztában vagyok, hogy a hercegek sem valami becsületesek és pláne nem fehér lovon közlekednek. Kissé talán kiábrándító lehet, de ez az igazság. Ha pedig belegondolok, hogy kislányként mennyire hittem ebben az egész maszlagban… hát, inkább ne firtassuk. Visszatérve a nevemre és jobban belegondolva, a külsőmet nézve teljesen illik rám. Hosszú barna hajam van, vékony, sportos testalkatom van, nagy barna szemeim vannak, ami lássuk be, igenis hasonlít egy őzikéére. Aztán itt van még, hogy imádok futni és versenyszerűen űzöm is. Viszont a személyiségem teljes ellentéte a mesebeli Bambiénak. Nem részletezném, szóval csak egy valamit említenék meg; gyógyszerek. Erősen gyógyszerfüggő vagyok, a kedvenceim a fájdalomcsillapítók, altatók és nyugtatók. Persze ezeken kívül minden mást is beveszek, amit eléggé erősnek gondolok ahhoz, hogy bódult állapotba kerülhessek tőle. Volt, hogy kipróbáltam a kisebb drogokat is, de csak igen nehezen tudtam hozzájutni a szüleim tudta nélkül. Őket szeretném meghagyni abban a hitben, hogy az édes, aranyos, okos és elbűvölő kislányuk vagyok, akinek nincsenek zűrös ügyei. Ezért is jelentkeztem a Westburry-be (na meg, mert halottam mik folynak ott a színfalak mögött). Ó pedig ha tudnák hányszor éjszakáztam már az őrizetben, arra várva, hogy a nagybátyám értem jöjjön. Ó igen a nagybátyám, ő az egyetlen, aki tud a zűrös dolgaimról és ahelyett, hogy megpróbálna leszoktatni a gyógyszerekről, csak adja alám a lovat. Hát csoda, ha hozzá járok azokért a fenomenális színes bogyókért? Mert szerintem egyáltalán nem meglepő. De hogyan is jutottam el a nevemtől egészen idáig? Már nem is tudom, hisz’ reggel is bevettem néhány fájdalomcsillapítót…




Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Bambi Freelove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi Freelove   Bambi Freelove Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 7:41 pm

elfogadva!



Hát... őszintén megmondom, amikor megláttam a nevedet, azt hittem, viccelsz velünk :"D De így elolvasva a történetedet nem is találom olyan rossznak, legalábbis szépen köré építetted a sztorit. Very Happy El is fogadlak, irány foglalózni Smile
Vissza az elejére Go down
 

Bambi Freelove

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-