Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Alessandra Hutchcraft Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Alessandra Hutchcraft

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alessandra Hutchcraft
my pretty face
Alessandra Hutchcraft

I'm the addicted one

this is me

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jul. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : London



Alessandra Hutchcraft Empty
TémanyitásTárgy: Alessandra Hutchcraft   Alessandra Hutchcraft Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 1:23 pm





Alessandra Hutchcraft




1994. 10. 03. • 19 • foglalkozás: tanuló • play by: Cara Delevingne • I am the addicted one •


• ELŐTÖRTÉNET
- Biztos jó ötlet ez? - Nézek aggódva Adamre, majd a kis fehér zacskókra az asztalon.
- Ale, nyugi. Nem lesz semmi baj. Kell a pénz vagy nem? Csak odaviszed a srácnak, elveszed a pénzt, visszajössz és kész. Ezt még egy majom is megtudja csinálni, neked is menni fog. - Ismerteti a folyamat menetét. Olyan természetesen beszél róla, mintha az időjárásról társalognánk. Ez nem az az Adam, aki kiskoromtól a barátom. egészen új, más ember lett belőle amióta Xavierékkel lóg. Ők vitték bele ebbe az egész droghálózatba, és látszólag cseppet sem bánja.
Nagyot nyelek és berakom a táskámba a zacskókat. Ránézek Adamre, aki csak biztatóan, és mintha kicsit büszkén néz vissza rám. Nem akartam belekeveredni ebbe, de kell a pénz, ha a Westburryben akarok maradni. Apa cége egyik percről a másikra ment tönkre, nem tudja tovább fizetni a tandíjat. Viszont bent akarok maradni, bent kell maradnom, ha akarok még kezdeni valamit a jövőmmel. Mondtam anyáéknak, hogy dolgozom, nem kell aggódniuk a tandíj miatt, de gondolom azt hiszik prostinak mentem. Nem is tudom melyik a jobb. Pénzért szexelni vagy drogot szállítani olyanoknak akik nem ismerik a határ fogalmát. Nem egy ember halt már bele, hogy túladagolta magát. Emberi sorsok is múlhatnak rajtam.
Beszállok Adam mellé a kocsiba és enyhe gyomorgörccsel indulunk a megbeszélt helyre.

Ujjaim közé veszem a vastag joint szálat és közelebb tartom Ryan felé, hogy adjon egy kis tüzet. Ryan szívélyesen meggyújtja, én pedig mélyen beleszívok a jointba. Lehunyom szemeimet, máris sokkal jobb, ahogy a füst leáramlik a tüdőmbe. Széles mosoly ül ki az arcomra, majd el is nevetem magam. Az egész szobába terjeng már az édeskés illat a töményebb alkohollal keveredve. Egyszer csak Adam tűnik fel. Mosolyom még szélesebb lesz, újra beleszívok a rúdba. – Azt hittem már nem is jössz el. – Nevetek, aztán belekapaszkodva Adam kezeibe felállok és elindulok táncolni vele.



Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 39



Alessandra Hutchcraft Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alessandra Hutchcraft   Alessandra Hutchcraft Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 1:47 pm

elfogadva!



hűha!
szép előtörténeted hoztál létre, bravó! még először megdöbbentél a legjobb barátodon, de végül te is bekerülték közéjük. végtére is, a pénz nagy úr, a westburry-ben pedig pénz nélkül nehéz megmaradni. érezhetően megváltoztál a kettéválasztott előtörténetedben.
az elsőben még gyomorgörcsöd van, a másodikban pedig már egy jointot szívsz el. megváltoztál, és ezt remekül éreztetted is velünk...
érdekel, hogy mit fogsz alkotni a westburry-ben, és vajon hány diákot teszel majd függővé. az írással csak így tovább, de most nyomás avit foglalni, cara eléggé népszerű! legalábbis szerintem...

Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

Alessandra Hutchcraft

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm the addicted one-