Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
vitani r. anafeloz Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
vitani r. anafeloz Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
vitani r. anafeloz Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 vitani r. anafeloz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




vitani r. anafeloz Empty
TémanyitásTárgy: vitani r. anafeloz   vitani r. anafeloz Icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 10:13 am


Vitani Riahonn Anafeloz

1991. 03. 17. • 22 • fejvadász • Angelina Jolie • I'm a headhunter •

• - Te hülye kis kurva! - Üvölt rám, ujjal mutogat és káromkodik. A haverja, aki valamennyivel messzebb ült a kanapén, ránk nézett , a szemöldöke az égbe szökött. - Te hülye, hülye, hülye picsa!
- Higgadj le, Dave, mi történt? - Értetlenül ültem a bőrkanapén, a tekintetem ide-oda járkált kettejük között, nem tudtam, mi lehet a gond, hogy az eddigi "beszélgetőpartnerem" így kiakadt.
- Ez a hülye picsa megharapott! - Dave üvöltözött, ujjal mutogatott rám, dühöngött. A kezében megvillant a kés, felrántott a hajamnál fogva, megnyikkantam, morogtam, vakon próbáltam belekarmolni az engem tartó kézbe, de nem sikerült. Továbbra is tartotta a hajam, és röhögött, majd visszatért a káromkodáshoz. - És megkarmolt, a kurva életbe is!
- Szar neked. - A másik férfi vállat vont, majd visszaült a helyére, de azért a szeme sarkából egyfolytában ránk pislogott. - Engedd őt el, és vigyél egy másik lányt. Vele majd én foglalkozok.
Dave lelökött engem a kanapéra, hangos nyekkenéssel estem rá vissza, ujjaim ökölbe szorultak, a körmeim apró, vörös félholdakat vágtak a tenyerembe. Dave... Egy név, egy arc, egy heg a jobb kezén.
Bosszút esküdtem.

A bőrébe mélyesztettem a vadászkés hegyét, és fagyos mosollyal az arcomon figyeltem, ahogy a vér vékony patakban folyik le a nyakán és beszívódik az ingének anyagába.
- Engedj el, mit ártottam neked?! - Sírt, próbált kiszabadulni a kötelékeiből, de én csak fagyosan felnevettem és megráztam a fejem. Végre eljött a bosszúm ideje, nem mondhattam le róla csak úgy... - Bármennyit hajlandó vagyok kifizetni, csak engedj el...
- Ó, nem. Ma beteljesedik a bosszúm azért, amit hat éve tettél velem... - Majd még mielőtt bármit tehetett volna, nemes egyszerűséggel felvágtam a torkát, a holttestet pedig ott hagytam, hozzákötözve a székhez. Az én munkám itt véget ért.

- Megint sikerrel jártál, igaz? - Nevetett, imádtam a hangját. Halványan elmosolyodtam, visszacsúsztatva a kést az övem mellé, miközben ő csak csacsogott, mindenféléről. Sosem hittem volna, hogy egy srác ilyen sokat tud beszélni... - Vannak valami terveid ma estére?
- Két megbízást adtál, mon chérie. - Tovább tiltakoztam volna, de ő félbeszakított. A lelki szemeimmel szinte láttam, ahogy a fekete és vörös rózsákat rendezgeti a vázákban, gyújtogatja a gyertyákat, vörösbort bont és ül a fekete bőrkanapén, dohányzik. A legutóbbi éjszaka után annyira élesen élt bennem ez a kép, hogy el kellett ezen mosolyodnom.
- Fél óra múlva várlak. - Még mielőtt bármit mondhattam volna, letette a telefont. Megcsóváltam a fejem és beszálltam a kocsiba. Fél óra... Sietnem kell.
Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 39



vitani r. anafeloz Empty
TémanyitásTárgy: Re: vitani r. anafeloz   vitani r. anafeloz Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 1:41 pm

elfogadva!



újabb fejvadász! örülök, hogy gyarapodik ez a csoport is.
a bosszú néha nagyon tudja az ember erősíteni és improvizálni. abban biztos vagyok, hogy akit neked meg kell ölnöd, azzal nem fogsz kesztyűs kézzel bánni, mint egyes gyilkosok. az előtörténeted szerintem nagyon jól sikerült, a karaktered kíváncsivá tett, valamint a végén lévő férfi... ki lehet ő? és mit tett veled az az ember, akit megöltél? biztos, hogy akarjuk mi ezt tudni?
nagyon ügyes vagy, nyomás avit foglalni!
Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

vitani r. anafeloz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Törölt karakterek lapjai-