Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Byron Donovan Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Byron Donovan Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Byron Donovan Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Byron Donovan Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Byron Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Byron Donovan
my pretty face
Byron Donovan

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jul. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Westburry University



Byron Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Byron Donovan   Byron Donovan Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 1:25 pm





Byron Donovan




1992. 06. 28. • 21 • Tanuló • play by: Eric Saade • I'm a prince •


• ELŐTÖRTÉNET
Nem fogod elhinni de az anyám és az apám gyermekeként jöttem a világra..., hogy hogyan és miként arra most inkább nem térnék ki... Soha sem akarták el árulni, de voltam olyan leleményes, hogy hamar rájöttem, de erről majd később. Egyke voltam és ezzel gondolom elég sok minden tiszta lett előtted. Kis kedvenc voltam mindig és mindenkor... amiről mindenki azt hiszi, hogy olyan jó és könnyű. Egy frászt... Utáltam, de mindig meg kellett felelnem és többnyire meg is próbáltam és ha nem sikerült nem érdekelt. Így gondolom az érdeklődési körömre már nem kell ki térnem. Átlagosnak tűnő kis életem volt, de mint minden ez sem tarthatott örökké.
Mondhatni kettős életet folytattam. Az egyiket éltem otthon és a másikat házon kívül. Az egyik nő követte a másikat. Hogy mire volt jó mind ez még a mai napig sem tudom, ahogyan aszt sem, hogy ez mennyiben változott. De azzal mindig is tisztában voltam, hogy egyik sem érdekel igazán, de ugyan arra mindegyik jó... csak, hogy nekem mégsem elég jó. Mert nekem a jóból is a jobb kellett... aki nem adta magát olyan könnyen vagyis aki nem volt olcsó és használt... napi cikk. Akármilyen hihetetlen, de el értem amit akartam. Tudtam ám, hogy megfogsz lepődni.
Mondanom se kell mennyire kapóra jött nekem ez az iskola. Alig vártam már, hogy elhúzhassam a csíkot otthonról. Számmora lehetőség az apám szemében pedig üzlet, ahol én volnék a befektetés. Roppant kifizetődő kompromisszum kötöttünk. Nem fogok akadékoskodni. Lehúzom itt a négy boldogító évemet ő pedig cserébe biztosít nekem egy kényelmes irodai széket. Talán még magamat is megleptem azzal, hogy olyan könnyedén belegyeztem és már csomagoltam is. Az egész család számára jövedelmező döntés volt ez. Még csak azt sem vághatják a fejemhez, hogy soha semmit sem tettem ezért a családért és ez úttal is nehezemre esik, hogy szégyent hozok rájuk, blablabla. Idővel majd itt is kialakítom a magam kis életét. Természetesen megválogatom az embereket magam körül. Majd ha itt lesz az ideje elfoglalom az engem megillető helyet. Egyébként is, szerintem jól fog állni nekem ez a szerep. Minden klappol. Másképp nem is alakulhatott volna. Ezt mindenki tudja. egyke vagyok. Szóval még szívességet is tettem, cserébe pedig nem kérdezősködnek.







Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Byron Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Byron Donovan   Byron Donovan Icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 2:39 pm

elfogadva!



Hoppá xD Hát, nálad flegmább emberrel még szerintem nem találkoztam, de biztosan vannak ennek az érdektelenségnek is előnye. Remélem, megtalálod itt, amit kerestél, ugyanis dúskálunk szép lányokban, akiket egymás után... hát, tudod te Razz
Vissza az elejére Go down
 

Byron Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Byron&Bryana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a prince-