Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Dexter Nodrick  Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Dexter Nodrick  Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Dexter Nodrick  Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Dexter Nodrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dexter Nodrick
my pretty face
Dexter Nodrick

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Dec. 10.



Dexter Nodrick  Empty
TémanyitásTárgy: Dexter Nodrick    Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Dec. 13, 2013 7:02 pm



Dexter Nodrick



teljes neved: Dexter Nodrick
beceneved: Dexter
foglalkozásod: tanuló
korod: 20
csoportod: I'm a prince
évfolyamod: 2. évfolyam
tanított tantárgyad: majd ha tanár leszek megtudod Cool
születési dátumod: 1993.február.14
play by: Adam Gallagher



• ELŐTÖRTÉNET
Megyek az utcán, mint aki jól végezte dolgát és nem érdekli, hogy sapka nélkül jár-kel London fagyos utcáin, áh… kit izgat? Na, mindegy, annyi szent, hogy hideg van, és én lassan lefagyok, de egy istenért nem vennék fel egy sapkát. Elrontaná a hajamat, azt pedig nem akarom elvégre sokáig tart ilyen kellően borzos állapotúra csinálni. Lényegtelen.
Tehát még mindig megyek az utcákon, az emberek csicseregnek, a hó hull, mert hát Karácsony közeleg, ezért is vagyok a városban.
Valami nem tudom mi alkalmából húzni kellett egy sapkából, amibe bele volt írva az iskolában tanuló diákok és tanító tanárok neve, ez még okés is lenne, nincs vele semmi gondom, mert imádok ajándékot venni. De egy olyan valakit húztam, akit nem is igazán ismerek, s hirtelen mikor a nevével találtam szembe magam azt se tudtam, hogy eszik vagy isszák. No, mindegy is.
Nagy nehezen beérek a sétálóutcára, ahol az emberek már eszeveszett módján futnak egyik boltból a másikba, kifogni az akciókat, mert Blek Frájdéj van és ilyenkor mindent ki kell használni.
Először is az első játéküzletbe veszem az irányt, mert nincs olyan hímnemű egyed, aki ne szeretne egy videojátékot egy ismeretlen sráctól, aki még egy évvel nagyobb is nála, és kicsit másfele kacsingat.
De ezt ő nem tudja, legalábbis nem hiszem, hogy ilyen fajta rémhírek keringnének rólam az interneten, a féjszbúkon meg a twitteren.
Bemegyek a boltba, és mintha egy görög istennő állna, a közepén megpillantom az új videojátékot, mire egész évben vártam.
10 percbe se telt, de már szatyorral a kezemben léptem ki a boltból, de volt egy nagy gondom. Még mindig nem vettem semmit Lounak, pedig jó lenne valamit találni neki… elvégre holnap át kell neki adni. F*ck.
Sóhajtok, majd a hajamba túrva kezdek bolyongani az autómentes utcán, miközben valami idióta David Guetta szám játszódik újból és újból le az agyamba, wierd.
Végül megpillantok egy könyvesboltot, pedig megjegyezném nem vagyok épp könyvtárba járó típus… szóval.
Lényegtelen, bemegyek és lekapom az első három kezembe kerülő könyvet és reménykedem abban, hogy valami jót választottam. Majd kiderül.

Vissza az elejére Go down
Casey Lynch
my pretty face
Casey Lynch

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : westburry university



Dexter Nodrick  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter Nodrick    Dexter Nodrick  Icon_minitimePént. Dec. 13, 2013 7:31 pm

elfogadva!


Oké, ma szar ember leszek és felhívom a figyelmed arra, hogy már az első mondatodban olyan hirtelen váltottál elsőből harmadik személybe, hogy még én is megijedtem. Meg volt benne néhány elírás... De ma mindenbe belekötős kedvem van, ezt ne vedd magadra.
Egyébként nem találtam benne hibát, szóval... Utadra engedlek, foglalj arcot, írj az évfolyamokhoz és irány a játéktér, there ya go.



Vissza az elejére Go down
 

Dexter Nodrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lou & Dexter → let's go to the beach, each.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a prince-