Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
harry & andy | together Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
harry & andy | together Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
harry & andy | together Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
harry & andy | together Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 harry & andy | together

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Andrew Stafford
my pretty face
Andrew Stafford

I'm a teacher

this is me

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 40
Tartózkodási hely : london



harry & andy | together Empty
TémanyitásTárgy: harry & andy | together   harry & andy | together Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 7:32 pm



Mosolyogva készültem a találkozóra. És bár szinte mindig egy bizonyos izgalommal várom, hogy láthassam őt, ez most kicsit másabb volt. Aminek nyilvánvalóan az volt az oka, hogy lakást nézünk, és számomra ez hatalmas dolog. Még akkor is, ha lehetséges, hogy nem ez lesz az, és hónapokba fog telni, mire találunk valami olyat, ami mindkettőnknek megfelel, minden szempontból. Viszont ez volt az első, és azt hiszem, hogy teljesen érthető, hogy miért váltott ki belőlem ilyen hatást. Felvettem a kedvenc szűk farmeromat, aztán úgy ítéltem meg, hogy az idő pont olyan, hogy elég, ha csak egy pulcsit veszek magamra, és utána elindultam oda, ahol megbeszéltük a találkozást.

- Szia – mosolyodtam el, ahogy megláttam őt, aztán odaléptem hozzá, és egy rövid csókot nyomtam a szájára. Tudom, hogy ilyeneket se nagyon szabadna csinálnom, mert akár bajunk is lehetne belőle, de.. ha a közelben volt, már az is csodának számított, hogy ennyire tudtam magam korlátozni. – Itt van a közelben? – ismertem a környéket, de nem tudtam, hogy pontosan hova megyünk. – Tetszik a nadrágod – mondtam egy félig elfojtott vigyorral az arcomon, és azt már csak gondolatban tettem hozzá, hogy nem csak a nadrágja tetszik, hanem.. De tudja Ő, hogy mire céloztam. – Mehetünk, édes? – elmosolyodtam, és közben megfogtam a kezét. – Annyira... kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, bár a környék szerintem nagyon jó, innen én is be tudok járni, meg neked sincsen messzebb, igaz? És azt hiszem, hogy van itt egy zöldséges, ahol gyönyörű dolgok szoktak lenni, csak nekem kiesik, így ritkán járok ide, de tényleg sokkal finomabbak, mint amit a szupermarketben kapni, és.. – hirtelen elhallgattam, aztán megköszörültem a torkomat. – Inkább.. szólj rám, ha túl sokat beszélek, és ráadásul még hülyeségeket is – halkan nevetve megráztam a fejemet, aztán csak rápillantottam, és szépen rámosolyogtam.

Vissza az elejére Go down
 

harry & andy | together

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» lola & harry | home;
» Harry Ainsworth - ready -
» Harry Ptter - The magic is might

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: London :: Belváros-