Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Karamell kávézó - Dulce & Josh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Joshua Corvin
my pretty face
Joshua Corvin

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jul. 17.



Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:02 pm

..
Vissza az elejére Go down
Dulce García-Messie
my pretty face
Dulce García-Messie

I'm a princess

this is me

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : London



Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:08 pm

Karamell kávézó - Dulce & Josh 6947518494_3b37f0f5fd_z
Joshua


Egész éjjel alig aludtam. Későn feküdtem le, mert a kedvenc spanyol sorozatomból maratont tartottak, és aztán reggel 6-kor arra kellett kelnem, hogy Lori nyüszít. Minden alkalommal megáll a szívemben az ütő, amikor Lori nyüszíteni kezd, mindig felidézi azt a napot, amikor elütötték, én meg elkezdtem verekedni a kocsit vezető 2 méteres, 110 kilós pasassal. Azóta mindig összebújva alszunk. Mármint Lorival, nem a csávóval. Felkeltem, és feloltottam a lámpát. A hasán feküdt a párna alá dugta a fejét, és nyüszített. Nem ismertem itt semmilyen állatorvost, vagy bárkit, aki meg tudná őt nézni, és megállapítani, hogy mi a baja… Egyre hangosabban nyüszített, és kezdtem kiborulni. Felhívtam apám, tudtam, hogy ő ilyenkor már fent van, és a munkába tart. Felvette a telefont, de meg sem várta, hogy beleszóljak.
- Szia kicsim, mi a baj?
- Lori nyüszít, már vagy fél órája, és el akarom vinni állatorvoshoz, hogy nézzék meg.
- Ugyan már, biztos rosszat álmodott.
- Nem vagy vicces, csinálj valamit! – kiabáltam rá. Tényleg nem szokásom csúnyán beszélni vele, de elmebeteg módjára szeretem a kutyáim, és ezt sosem fogja tudni az apám megérteni. Sőt, senki.
- Jó, felveszlek 10 perc múlva, és keresünk egy állatorvost.
- Oké, kiállok a kapuba. Puszi – lenyomtam a telefont, és kiszaladtam a fürdőbe, fogat mosni, kisminkelni magam, és megcsinálni a hajam (nagyjából), dezodorozni és parfümért, meg valami ruhát felvenni. Pont kész lettem, mikor apám dudált. Felkaptam Lorit óvatosan, és beültem a kocsijába. Azonnal találtunk egy állatorvost, az utca végén volt egy. Azt mondta, hogy elrontotta a gyomrát valamivel, megevett valami gyomnövényt a parkban, amit nem tud megemészteni, ezért nyüszített. Adott valami hashajtót, amit még 2x be kell szednie, de már egyet a helyszínen adott neki. Azt mondta van benne fájdalomcsillapító is, ezért ne ijedjek meg, ha elaludna. Miután végeztünk, apám elindult a munkába, én pedig felvettem Lorit, és kerestem vele egy kávézót, ugyanis alig tudtam talpon maradni. És meg kellett várnom, míg kijön belőle egy adag, addig nem mehettem fel. Találtam is egy Starbucks-ot, kiültem a teraszra, és rendeltem egy karamellás frappucchino-t, meg 2 macaront, és míg vártam, hogy kihozzák, Lorit simogattam…
Vissza az elejére Go down
Joshua Corvin
my pretty face
Joshua Corvin

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jul. 17.



Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:57 pm

hold your horses now
sleep until the sun goes down
Nem szoktam annyira korán a városban lófrálni, azonban a mai reggel valamiért különleges. Újabb buliban voltam, és ismét sikerült úgy alakulnia az estének, hogy nem vittem haza senkit, sőt!
Egyes-egyedül sétálgatok és nézem, ahogy a felkelő nap aranyló sugarai tündöklő narancssárgába öltöztetik az ébredező várost. Igazán romantikus is lehetne ez a kellemesen madárcsicsergős reggel, azonban egyedül az embernek nem igazán van kedve gyönyörködni. Na jó, én vagyok olyan állat, hogy látok ebben is fantáziát, azonban most inkább társaságra vágynék, amit hát szerintem nehezen fogok találni. Mindenesetre, mivel túlzottan nem vagyok még fáradt, hála a tökéletes zenének, meg hogy délután aludtam, inkább egy kellemes reggeli kávéra vágyom.
Kicsit sietős léptekkel kocogom el a legközelebbi kávézóig, majd rendelek is egy karamellás hosszú kávét, langyos tejjel, csak azért, hogy a forró nedűt ihatóra hűtse. Kellemes mosolyt villantok a pincérlány felé, minek hála a kezembe nyomja a tálcát és így kivihetem magamnak az italt, és nem kell, hogy utánam mászkáljon. Jobb ezt egyedül intézni, és így ő sem fog rám hülyén nézni azért, mert csak úgy odaülök az egyetlen, egyedül gubbasztó lányhoz, akinek ráadásul egy alvó kutya van az ölében. Oké, először furcsának találom, hogy majdnem elalszik ő is, azonban ezt a tényt lerendezem egy vállrándítással. Tuti bulizni volt, a kutya meg… az úgy lett valahonnan. Igazából mellékes.

- Szia! Leülök, ha nem gond! – mondom, majd választ nem is várva letelepszem. Nem vagyok nagyképű, azonban tudom, a nők nem tudnak nekem ellenállni. És őszintén szólva, nem voltam sem tapló, sem nyomulós. Egyszerűen nincs kedvem egyedül ücsörögni. És lehet, hogy látszik rajtam, hogy bulizni voltam, hogy a kék ingem már közel sem olyan frissen vasalt, hogy a hajam nem áll tökéletesen, hogy a parfümöm illatával dohányfüst szaga is keveredik, azonban nem vagyok részeg, és nem kellemetlenkedem. Helyette igazán kedvesen mosolygom a lányra, még a szemem is kacag az örömtől, hogy talán a következő perceket nem kell egyedül töltenem.
- Van egy szőrcsimbók az öledben. Tudsz róla? – kérdezem vigyorogva, majd fejemmel az alvó kutyára bökök.
- Jó lehetett a buli, ha még egy kutyát is találtál… - viccelődöm, majd miután eltüntetek még egy kortyot a kávémból a kezemet a lány felé nyújtom.
- Josh vagyok, szia!
© darren criss


A hozzászólást Joshua Corvin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 15, 2013 8:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dulce García-Messie
my pretty face
Dulce García-Messie

I'm a princess

this is me

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : London



Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:12 pm

Josh

Hirtelen megjelent egy srác, aki elég megviseltnek tűnt, legalábbis kialvatlannak. Rendelt magának valamit, aztán leült mellém, aminek én kifejezetten örültem, legalább nem kell halálra unnom magam, míg megiszom ezt a kávét.
- Szia, persze, gyere csak – mutattam a kezemmel a szabad helyre. Helyes srác volt, olyan kis mosolygós. Látszott rajta, hogy vagy bulizott az éjjel, vagy nem aludt egész éjszaka. A harmadik tippem az a csöves lett volna, de azt igencsak kétlem, a drága ruhák, és a szépen igazított haj láttán. Egy kedves mosoly jelent meg az arcomon.
- Ó, igen – nevettem – Ő itt, Lori – felemeltem Lorit ülőhelyzetbe, és a jobb mancsával integettem az ismeretlen fiúnak. Talán furcsának tűnhetett neki, hogy mit kerestem itt korán reggel, kávét szürcsölgetve a kómás kutyámmal, de majd ha később szóba elegyedünk, valahogyan talán meg tudom magyarázni neki szép szavakkal, hogy a kutyámnak szorulása van, és most meg kell várnom, míg kikakilja a pociját.
Egyébként nem tudom miért, de reggelente nagyon kattog az agyam. Ha nem tudok aludni éjszaka - ami bár nagyon ritkán fordul elő, de néha mikor stresszes vagyok előjön -,  és felvirrad reggel a nap, azonnal elkezdek kattogni hülyeségeken. És addig bosszantom magam, míg fel nem kelek az ágyból, és nem kezdek magammal valamit. Például olyanokon, hogy az anyám miért ilyen bolond… pedig 18 éve tisztában vagyok vele, hogy bolond. Vagy, hogy a nővérem Holly, miért jár egy néger sráccal, pláne, hogy egy kőbunkó. Aztán ma, hogy korán kellett kelnem, és most itt ülök, és kávézgatok, természetesen Noah-n kattog az agyam, meg a kis afférainkon. Totál hülye voltam, elismerem, ugyanis felengedtem egy olyan embert a házamba, akit alig ismerek, másodszor pedig azért, mert tényleg láttam őket flörtölni Savával, és nem kellett volna hinnem Noah-nak, hogy nincs is köztük semmi. Az ilyenekről mindig a nőket kell megkérdezni, nem a pasikat.
- Haha, nem, ő az én kutyám. Egy a hét közül – vigyorogtam – Na, és neked vannak kisállataid?
Tök jó volt, hogy leült mellém, és egy kicsit elterelte a gondolataimat az egész balhéról.
- Örülök – a kézfogást elfogadva mosolyogtam – Én pedig Dulce.
Mostanában, ha be kell mutatkoznom, inkább csak annyit mondok, Dulce. Ugyanis már így is elég gáz a spanyol akcentusom, hát ha még kimondanám a teljes nevem…
Vissza az elejére Go down
Joshua Corvin
my pretty face
Joshua Corvin

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jul. 17.



Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:02 pm

hold your horses now
sleep until the sun goes down

- Köszi! - mondom, majd huppanok le egy határozott mozdulattal. A tálcát megpörgetem az ujjamon, majd vidáman mosolyogva adom oda a pincérlány kezébe, aki szintén vigyorogva veszi azt el tőlem. Néhányat kortyolok a kávémból, majd a lányra figyelek immár teljes egészében. Örülök, hogy végre akadt társaságom, már egy ideje ugyanis az utakat járom. Nem olyan régen kezdtek el az emberek is szállingózni az utcákon, lassan a legkorábban kelők is felébrednek, ami annyit jelent, hogy a piaci menet is megindul csak hogy beszerezze a még meleg, friss kalácsot és tökéletes gyümölcsöket, zöldségeket, melyek a mai napra szükségesek. Igazából talán azóta nem voltam piacon.... mióta is? Van már annak egy ideje. Pedig mindig is szerettem a varázsát, meg azt az egészet, hogy reggel korán kelés, emberek, jó illatok, reggeli egy pékségben... ezek az életnek az olyan apró szépségei, melyeket egyszer mindenkinek ki kell próbálnia.
- Helló Lori! - köszönök a kutyának is, majd mikor apró mancsát a lány felém nyújtja, akkor barátságosan megfogom azt és megrázom.
- Igazán megtiszteltetés, hogy megismerhettem Önt! - szórakozom kedvesen, majd hangosan felkacagok.
- Igazán aranyos, csak kicsit mintha be lenne lassulva... - mondom, majd veszem szemügyre az aprócska állatot. Merengésemből a kérdésre ránt ki, mire a kávés poharam után nyúlok és kortyolok egy újabbat a kávémból.
- Nem, nincsen. Soha nem is volt. A szüleim szerint nem vagyok eléggé felnőtt ahhoz, hogy bárkiről is gondoskodjak magamon kívül. Talán igazuk van. Néha még enni is elfelejtek... - mondom a lánynak, majd lágyan megsimogatom a kutya puha szőrét.
- Amúgy szép neved van. Olyan spanyolos... -mondom, majd elmélázom nevén. Na nem mintha túlzottan sokat jelentene a származása. Nincs bajom a bevándorlókkal, és hiszem, hogy ha valakinek nem jó a saját országában, hát egye fene, fogja magát és jöjjön. Ha máshol jobb, hát jobb. Nem kell erőltetni azt, ami nem működik. Én is simán elmennék másik országba élni, ha .... ha nem érezném már itt tovább jól magam. Egyelőre azonban megteszi ez is, hiszen a hely jó, itt vannak a barátaim, és talán ha a sulit elvégzem, még munkám is akadhat...
© darren criss
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
my pretty face


this is me




Karamell kávézó - Dulce & Josh Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karamell kávézó - Dulce & Josh   Karamell kávézó - Dulce & Josh Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Karamell kávézó - Dulce & Josh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Faith & Dulce ~ Dulce's Home.
» Noah & Dulce ~ Dulce's home
» Chanel&Atticus ~ kávézó
» Dulce García-Messie
» Faith & Dulce ~ at the Messie Mansion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: London :: Belváros-