Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
November Congard Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
November Congard Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
November Congard Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
November Congard Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 November Congard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
November Congard
my pretty face
November Congard

I'm a princess

this is me

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : ▲ Westburry University



November Congard Empty
TémanyitásTárgy: November Congard   November Congard Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 3:07 pm



Congard x November



teljes neved: November Rain Congard
beceneved: November
foglalkozásod: tanuló
korod: 25
csoportod: I'm a princess
évfolyamod: negyedik
tanított tantárgyad: -
születési dátumod: 1988. szeptember 1.
play by: im yoona




- Keményen kell tanulnod, November! Ez az év a legfontosabb, nem lazsálhatsz! Kinőttél már szórakozásból, csak a tanulás, értve vagyok? – Apám előtt állok, és kapom az évi egyszeri tanácsadást. Másfél órája hallgatom, hogy a kitűnő nem elég, ennél is jobbnak kell lennem. Egy óra után kikapcsolt az agyam, nem fogad be többet, azt a fekete foltot nézem apám portréján, ami az asztal mögött lóg. Ha felhívnám rá a figyelmet tuti, hogy nagyon megbüntetné a festőt, de igazából fogalmam sincs, hogy pontosan miért is kell neki festett kép, mikor simán ki tudna nyomtatni egy képet életnagyságban, és kibiggyeszteni az asztala mögé. De nem, mert ő nagy arisztokrata, és muszáj, hogy festett portré legyen róla.
Anyám is arisztokrata, kényszerből ment hozzá apámhoz, meg is lett az eredménye. Mióta megszülettem, nem láttam őket egymásra mosolyogni, szerencse, hogy nem csalják egymást. Külön szobában alszanak, szinte külön lakrészben. Apám a lordok egyike, anyám meg Dél Korea legnagyobb iparmágnásának egyetlen leánya. Remek páros, mindkettő hideg, fegyelmezett, én meg ilyen lettem. Komoly, felelősségteljes, de vidám. Amit fogalmam sincs, honnan szedtem, csak úgy kialakult szerintem.
Elmosolyodom, és a számhoz emelem a kezem, hogy ne váljon nevetéssé az a gyér kuncogás, amit kiengedek, ahogy észreveszem, apám pont olyan pozícióban áll, mint a portrén.
- Mi olyan vicces, November? Azt gondolod, hogy puszta szórakozásból beszélek itt neked a jövőd fontosságáról? – Ujujj, mérges, jobb, ha menekülök.
- Nem apám, sajnálom. Tisztában vagyok vele, mit vársz tőlem. Nem kell aggódnod, tudom, mit vársz tőlem. – Közlöm vele higgadtan, majd finoman meghajolok, és távozni készülök. Azonban hangja megállít, és az, ahogy enyhe aggódással néz rám.
- November… szeretném, ha Luke mindig melletted lenne, még az iskolában is. Lehet, hogy rajtad keresztül akarnak majd bosszút állni rajtam. – Hangja gyengéd, aggódó, pillantásától egy kicsit felmelegszik a szívem. Tudom, hogy apám nem jó ember. Azt is tudom, hogy gyakran bánt másokat, gyakran keveredik kétes ügyekbe, de engem szeret, és óv. Elmosolyodom, bólintok, majd újra meghajolok. Sohasem öleltem még meg, vagy adtam neki puszit. Nem volt illendő. Elvégre én egy arisztokrata lány vagyok. És az arisztokrata lányoknak nincsenek érzelmei.



A hozzászólást November Congard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 22, 2013 10:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 39



November Congard Empty
TémanyitásTárgy: Re: November Congard   November Congard Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 7:47 pm

elfogadva!



húha, kishercegnő. csak nem egy fejvadász van a nyomodban, hogy testőrt kapsz?
a neved mellesleg nagyon tetszik, bár a multim határozottan nem örül annak hogy apukád ennyire elővigyázatos. az előtörténeted rendkívül megfogó volt, és én sem igazán értem, hogy apukád minek csináltatott festményt.
valamint, tuti, hogy vannak érzelmeid... csak kell valaki, aki meg is mutatja őket.
remek fogalmazás, remek szókincs! nyomás avit foglalni, és irány a játszótér!
Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

November Congard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a princess-