Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Louis Lahey Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Louis Lahey Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Louis Lahey Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Louis Lahey Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Louis Lahey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Louis Lahey
my pretty face
Louis Lahey

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Dec. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : bárhol, ahol szembe megyeek



Louis Lahey Empty
TémanyitásTárgy: Louis Lahey   Louis Lahey Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 7:58 pm



Lahey x Louis



teljes neved: Louis Jonathan Lahey
beceneved: Lou
foglalkozásod: Tanuló
korod: 19
csoportod: I'm lucky
évfolyamod: első
tanított tantárgyad:-
születési dátumod: 1994/ december /6
play by: Aaron Taylor - Johnson



• ELŐTÖRTÉNET

Tanulnom kell, muszáj... Ez volt az egyetlen valamirevaló gondolatom. Nagyon sokat kellett tanulnom ahhoz, hogy sikerüljön ösztöndíjat kapnom, és nem szeretném megtörtni a felfelé ívelő karrieremet, nekem céljaim vannak, nem szabad eltérnem tőlük. De tegnap este... jaj, kicsit felöntöttem a garatra, sajok a fejem, sok volt a tequila, az utolsónál már mindent sóztam, ami az utamba került, dehát szerelmet felejteni nem egyszerű, sajgó szívvel rosszabb tanulni, mint fájó fejjel alapon, megtörtem a dolgot. Felkászálódtam kelletlenül, fájdalmas nyöszörgéssel, ettem valamit, és utána döntöttem egy kis narancs levet, majd szép toronyba rendezve a tanulni valókat, leültem eléjük... tipikus. A tanulásomat masszív nem tanulással kezdtem, hanem az ablakon kifelé meredéssel.
A családom átlagos, semmi különös nincs bennük, talán a nagypapám kitűnt, hihetetlenül okos volt, ő segített, támogatott, mellettem volt. De a halála… kirántotta a talajt a lábam alól, és csak a fájdalom maradt egy ideig, lassan ébredtem fel, igen, egyetlen barátom maradt addigra, mindenki mást elüldöztem.  Későn derült ki, hogy ő miért maradt. Szeretett, szerelmes volt belém. Egy ideig nevetséges badarságnak tartottam, és ő elfogadta, hogy falakba ütközik, de aztán akarva- akaratlanul elkezdtem őt nézni, aztán hozzá akartam érni, és a végén már arra eszméltem, hogy berántom a mosdóba, magunkra zárom az ajtót, hogy senki se láthassa a forró csókcsatáinkat, melyeknek a végére mindig ő nyert. De vége lett, elköltözött, és én visszatértem a tanuláshoz, belefojtottam a magányt, jöttek-mentek a fiúk, volt, amelyiket komolyan vettem, volt, akivel viszont mindketten úgy voltunk, hogy „ ameddig nem találunk szerelemre jó lesz”, velük még mindig barátságot ápolok, a többiekkel nem. Nem rég lett vége az újabb kapcsolatomnak, és lassan heverem ki, idő kell, nem sok, de kell. Sok ha van az életemben. Ha nem halt volna meg a nagyapám, lehet, nem jöttem volna össze a barátommal, és még mindig lányokkal lennék. De egy soha nem volt kérdéses; a tanulás. Tanulnom kell, tanulni fogok mindig is.

Vissza az elejére Go down
Casey Lynch
my pretty face
Casey Lynch

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : westburry university



Louis Lahey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis Lahey   Louis Lahey Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 2:25 pm

elfogadva!


Hogy őszinte legyek, fejben számolgattam végig a szavakat.
Kedves Lou!
Rövidke ET-vel rendelkezel, de nem volt ez rossz. Át tudom érezni a káoszt a fejedben, nekem is hasonló volt, de hidd el, elég, ha csak nyugodtan nekiülsz a dolgoknak és átgondolod őket, az segíteni szokott. Kicsit magamat látom benned, talán ezért is mondom, hogy ne tanulj annyit. Megértem, hogy dolgozni kell az ösztöndíjra, de azért semmit sem kell túlzásba vinni... Ha gondolod, bejuttatlak néhány buliba, csak keress meg.
Bocsánat a megvárakoztatásért, remélem, valahogy tudlak majd kárpótolni (:
Foglald le a helyes pofid, írd be magad az évfolyamokhoz, aztán irány a játéktér!
Csók.
Vissza az elejére Go down
 

Louis Lahey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a lucky-