Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
my list               Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
my list               Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
my list               Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
my list               Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 my list

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




my list               Empty
TémanyitásTárgy: my list    my list               Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 11:20 am


NAME

Poppy Sharon Harris


AGE


19

GROUP

I'm a princess


PLAY BY


Amanda Hendrick
FRIENDS
Text here.

LOVERS - EX
Text here.

ENEMIES - OTHERS
Text here.
♥ ty

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




my list               Empty
TémanyitásTárgy: Re: my list    my list               Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 12:46 pm

Ash Blackburn
FRIENDS, MAYBE? *-*
Nem tűnsz tipikus "hercegnőnek", mondták már? Mint ahogy én sem vagyok tipikus "herceg", és talán kicsit magamat látom benned. Igaz, nem tartozol a tipikusan lázadók közé - velem ellentétben -, de ez csak jó. Van benned valami, amit nem tudom pontosan leírni, de piszkosul irigyellek ezért, mondjuk ezt sose fogom neked elmondani. És piszkosul helyes barátod van, ezért is irigyellek... Nekem ilyen miért nem jutott?
Khm... Kicsit eltértem a tárgytól és hosszúra nyúlik ez a szentbeszéd... Szóval na, csak annyit akarok mondani, hogy ha nem is ismerlek még annyira jól, bármikor a vendégem lehetsz egy (vagy több) kör vodkára, csak hozz magaddal gumicukrot, anélkül be sem engedlek.
Csók.
Vissza az elejére Go down
 

my list

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Szórakozás :: Kapcsolatlista :: Poppy S. Harris-