Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Újság         Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Újság         Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Újság         Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Újság         Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Újság

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



Újság         Empty
TémanyitásTárgy: Újság    Újság         Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:52 pm





The Daily Westburry


Hírek


Itt van az ősz, itt van újra, s az iskola is megnyitotta kapuit. Nem sokkal a tanévkezdés után Ms. Westburry úgy döntött, végleg felhagy a tanítással, és visszavonul, fiatal kora ellenére. Nála néhány évvel idősebb bátyja vette át a helyét, a méltán híres Atticus Westburry. A család középső gyermeke nem igazán büszkélkedhet komoly múlttal, eddigi pályafutása szinte nincs is, de... azért reménykedjünk, hogy jobban végzi majd az iskola vezetését, mint húga tette előtte.
Az évnyitó sikeresen lezajlott, még az igazgatónő vezetésével, és néhány abszurd poénon kívül simán ment minden. A következő jelentős esemény a gólyaavató lesz, amiről már ki vannak téve a plakátok, felhívások, és a cseles kis utalások arra, hogy a legfiatalabb generáció milyen mértékig fog elsüllyedni a "mocsárban", amit az idősebbek kotyvasztanak nekik már mióta. Én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok, és nem csak a friss hírek miatt. Biztos vagyok benne, hogy jól fogunk szórakozni.
A Westburry-vagoly legyen veletek!
 

Pletykák

XoXo, Gossip Girl... Jó, ez nem Amerika, még csak az kéne. De azért pletykák itt is vannak, nem is kevés, az én dolgom pedig az, hogy ezek a pletykák úgy terjedjenek, akár az influenza egy borongósabb napon. Hogy jelenleg mi kapott szárnyra? Először is a tény, hogy ex-igazgatónőnk nem volt ám olyan szent, mint azt hittük volna. Oké, csak poén, senki nem gondolta, hogy az. De most rajtakapták egy diákkal, akinek nevét fedje homály s tudatlanság. Amúgy Leonard Balse volt az, a suli egyik feje. Hát ki hitte volna?  

Interjúk

Ma az új igazgatónkkal, Atticus Westburry-vel készítettem interjút. Olvassátok szeretettel!
1. Miért ön kapta meg a megbízást, és nem Cornelia?
A nővéremmel ellentétben nekem nincsen családom, sem kötöttségeim, így nulla huszonnégyben ráérek az egyetemre.
Valamint a családom szerette volna, hogy ha valamivel foglalkozom is, hiszen a mostani állásom előtt csak a pénzköltésnek éltem.

2. Mit gondol, el tudja vezetni az egyetemet, vagy ugyanolyan megrökönyödötten fog távozni, mint Cheryl?
Cheryl és én két különböző egyéniség vagyunk. Ha távozom is, azt emelt fővel teszem.
3. Fog valamit tanítani az iskolában?
Nem, szeretnék teljesen az igazgatásra koncentrálni.
4. Milyen újító tevékenységű tervei vannak a jövőre nézve?
Szeretném támogatni az ösztöndíjasokat programok keretében, valamint bejuttatni őket egy jó munkahelyre. A tanárok ezentúl túlórapénzt is kapni fognak, és azoknak a diákoknak, akiknek szüksége van plusz korrepetálásra, mostantól ez is elérhető lesz. És persze vannak olyan tervek, amikről nem nyilatkozhatok, de a változásokat hamarosan mindenki érezni fogja.

 
Vissza az elejére Go down
 

Újság

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Suliújság-