Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
Bryana Thorpe Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
Bryana Thorpe Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
Bryana Thorpe Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
Bryana Thorpe Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 Bryana Thorpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bryana Thorpe
my pretty face
Bryana Thorpe

I'm a princess

this is me

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jul. 06.



Bryana Thorpe Empty
TémanyitásTárgy: Bryana Thorpe   Bryana Thorpe Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 8:10 pm





Bryana Thorpe




születési dátum 1993/április/06 • 20 • foglalkozás: tanuló • play by: Lucy Hale • I’m a princess •


• ELŐTÖRTÉNET
Nézz csak rám, mit látsz? Aha persze, hogy a megtestesült tökélyt. Ja és nem, kicsit sem vagyok egoista, mégis miket beszélsz, elgurult a gyógyszered? Ugyan már…
Most mondhatnám, hogy jómódú család sarja vagyok, meg blabla, de hát ezt úgyis mindenki tudja rólam, meg amúgy sem érdekes a sztori, vannak itt sokkal érdekesebb dolgok is a tarsolyomban.
SNITT.
Egy szoba közepén ülök, előttem méregdrága bor és whiskey. Mást úgysem iszom meg. Pár ember megy ki és be, megint ki és megint be. Végül bejön az a srác is, akit annyira vártam, hogy végre bejöjjön. Hozzám ér, elmosolyodok, látszólag nyugodtan, miközben majd’ szétrobbanok belül az izgatottságtól.
SNITT.
A srác valami csikokat rak ki maga elé, felszippantja. Kinál engem is, nem kérek. Szintetikusat nem, pfuj. Ki tudja mivel ütötték fel azt a szemetet. A srác még egy csikot felszippant. Lélegzik néhányat, majd földre rogy.
SNITT.
Menekülök, hátam mögött a mentőket hallom. Én hivtam ki őket, majd elmenekültem. Gyáva féreg vagyok, tudom, de nem kockáztathattam.
SNITT.
Csörög a telefon. Reszketve veszem fel. Talán a rendőrség? Elvisznek? Lecsuknak? Mi történik? De nem, csak a srác. Túlélte, habár szarul van. Nem tudok mit reagálni, csak kiesik a telefon a kezemből, nem tudok vele beszélni és nem akarok, nem, nem és nem! Soha többé nem akarok róla hallani, el akarom temetni, nagyon mélyre.
SNITT.
Egy szoba közepén ülök, előttem méregdrága bor és whiskey. Mást úgysem iszom meg. Pár ember megy ki és be, megint ki és megint be.
Ülök, nem mozdulok. Nem tudom, mit csináljak, de el kell tűnnöm otthonról. A Westburry jó lesz. Csomagolok.
SNITT.
Westburry. Új élet.
SNITT. SNITT. SNITT.



Vissza az elejére Go down
Atticus Westburry
my pretty face
Atticus Westburry

I'm a prince

this is me

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2013. Jun. 09.
Age : 38



Bryana Thorpe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bryana Thorpe   Bryana Thorpe Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:05 pm

elfogadva!



rövid volt, tömör és kedélyeket felborzoló. az tény, hogy egy igazi kis hercegnővel van dolgunk, aki nem akar bajba keveredni. de akkor is vártad a fiút, és ezt az érzést sosem fogod tudni kiűzni magadból.
nem mellesleg, tisztában vagy a kinézeteddel, a rangoddal, tudod hogy mit akarsz, és nem fogsz lejjebb adni. tehát, a westburry-ben sem lesz nyugtod, mivel veszélyes vagy mindenki számára. irigyek lesznek egy ilyen arcra.
tökéletes volt az előtörténet, habár még szívesen olvastam volna belőle. remélem előkeresed a fiút... nyomás avatárt foglalni, aztán vedd szépséged, bocsánat, uralmad alá a játékos teret!
Vissza az elejére Go down
https://westburry.hungarianforum.com
 

Bryana Thorpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Byron&Bryana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a princess-