Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
James Rastignac Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
James Rastignac Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
James Rastignac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
James Rastignac Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 James Rastignac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
James Rastignac
my pretty face
James Rastignac

I'm a teacher

this is me

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Nov. 26.



James Rastignac Empty
TémanyitásTárgy: James Rastignac   James Rastignac Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 10:42 pm



Rastignac x James



teljes neved: James Anatoly Rastignac
beceneved: tanár úr, Jamie
foglalkozásod:itanár
korod: 23
csoportod: teacher
évfolyamod: -
tanított tantárgyad: politika
születési dátumod: 1990.02.23.
play by: Colin O’donoghue



• ELŐTÖRTÉNET

Két hónappal ezelőtt még egy vörös hajú szeplős kurtizán feküdt az ágyamban, és bár elég sokba került, de jól éreztük magunkat. Nem szeretem a kurva szót használni. A legtöbbjük annak ellenére, hogy csak a pénz miatt fekszik le az emberrel még nem csak egy egyszerű kurva, vannak érzéseik is ha jobban belegondolunk. Na persze nem mintha ez engem annyira érdekelne, hiszen akkor most valószínűleg nem lennék itt ezen a helyen, hanem még mindig Oroszországban élvezném az életet. Nincs királyabb dolog mint vedelni a vodkát, miközben egy őrült orosz csaj éppen az öledben táncol. Na persze sokan csodálkoznak, hogy lehet Rastignac névvel tőzsgyökeres orosznak lenni, hiszen a név alapján sokkal inkább néznék az embert franciának, vagy valami a csigazabálókhoz nagyban hasonlító nemzetbelinek.
Az apai dédnagyapám az is volt, aki véletlenül került ebbe a csodás kommunizmustól duzzadó országba. Fogalmam sincs mi volt az amit megszeretett, de annyira hozzászokott, hogy még a világháborúk alatt se hagyta el a családom. Sőt később a kommunizmust és a többi nehéz dolgot is sikeresen átvészeltük. Ebben persze az  a tény is szerepet játszott, hogy szinte minden felmenőm politikus, akik az Orosz, korábban Szovjet kormány magasrangú tisztviselői voltak. Sőt a poén az  egészben, hogy én is politikusnak készülök. Vagyis készültem. Sosem szerettem, és nem is akartam az lenni, hiszen jobban élveztem a bulikat, csajok, piát és a pénz költését, mint az unalmas tanulást.  De bizony rá voltam kényszerítve, hogy tanuljak. Ha mással nem, akkor veréssel. Bár igaz, hogy életem során csak egyszer vertek meg, az viszont elég alapos volt ahhoz, hogy átértékeljek néhány dolgot, és nekiálljak tanulni. Nem állítom, hogy én lettem az osztály éllovasa, de igen az voltam, csak mellette buliztam egy csomót ezért a tanárok nem tartottak éppen a kedvenceiknek. Na meg a haverjaim sem éppen a mintapéldányság csúcsa voltak, de én jól megvoltam velük. Éppen ez volt az ami belevitt a bajba, mostmár tisztán látom. Ugyanis sikeresen tönkretettem apám miniszterelnöki jelölését azzal, hogy a hülyék rámkentek valami ordasnagy baromságot amit részegen csináltunk, pedig az előzetes felmérések alapján nagyon pöpec esélyei voltak a győzelemre. Baromi mérges is volt az tény, büntetésből bedugott ide a Westburrybe Anglia gyomrába, ahol egyszer két szemesztert cserediákként lehúzott még a tanulóéveiben, hogy tanár legyek. Mondhatom, hogy apám zseniális ember, mert tökéletesen kitalálta mennyire utálni fogom ezt a helyet, és unni hiszen nincs semmi vagy senki aki lekössön. Két hónapja még kurtizánokkal bújtam ágyba, most pedig egy íróasztal felett görnyedek, és az éjjeli lámpám fényénél dolgozatokat javítok. Ez aztán az előrelépés nem?

[/i]
Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



James Rastignac Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Rastignac   James Rastignac Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 8:55 am


elfogadva

Hát, helló, Mr. Szexi Cool Élvezettel olvastam az előtörténeted, be kell valljam, nagyon tetszett (annak ellenére is, hogy egy szó sem esett benne rólam Sad ). Látod, kellett neked ökörködni, most nevelheted itt azokat a lurkókat, akik pontosan ugyan olyanok, mint te voltál fiatalon. És mi a pláne benne? Hogy az ilyeneket mindig utálják a tanárok. Ezt nevezik úgy, hogy visszanyal a fagyi Razz Jó szórakozást Mr. Rastignac, és ne felejtsen el avatart foglalni! Sírna érte a lelkem, ha valaki maga előtt lecsapna rá Wink
Vissza az elejére Go down
 

James Rastignac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Karakterek :: Karakterlapok :: Elfogadott elõtörténetek :: I'm a teacher-