Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
where is my mind? ~ Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
where is my mind? ~ Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
where is my mind? ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
where is my mind? ~ Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 where is my mind? ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
November Congard
my pretty face
November Congard

I'm a princess

this is me

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : ▲ Westburry University



where is my mind? ~ Empty
TémanyitásTárgy: where is my mind? ~   where is my mind? ~ Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 3:13 pm

electric soul
NOVEMBER CONGARD
huszonnégy ▲ végzős ▲ im yoona
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ullamcorper interdum odio in venenatis. Morbi in lorem vel urna sodales tincidunt. Duis ante nisi, cursus nec hendrerit sit amet, mattis eget sapien. Vivamus auctor felis vitae sem mollis vel placerat mi tincidunt. Vestibulum sed accumsan sem. Nam quis justo sed mi accumsan mattis. Suspendisse in sem sem. Proin libero massa, aliquet vitae consequat ut, eleifend sed massa. Sed congue lacus quis sem consectetur sollicitudin. Integer pellentesque aliquam purus id blandit. In libero diam, pharetra in convallis ac, consectetur vitae quam. In nisi dolor, vulputate et pellentesque ac, luctus sed velit. Nunc nec elit sed urna blandit convallis. Duis volutpat, orci eu mattis cursus, turpis ante commodo diam, ut facilisis est felis eget mauris. Nam enim ligula, congue in varius quis, rhoncus ac lorem. Phasellus faucibus nibh sit amet mauris ornare consequat. Curabitur a libero odio. Morbi eros urna, tempor non blandit quis, iaculis egestas diam. Integer nisi purus, aliquam ac luctus non, posuere eu metus. Praesent elementum sollicitudin consectetur. Maecenas et nisi turpis. Cras eget nunc mauris. Aliquam mattis eros vel lacus vestibulum at auctor felis pretium. Fusce adipiscing orci sit amet ligula eleifend commodo. Aliquam lacinia lorem eget massa ullamcorper vulputate eget dignissim nibh. Vestibulum imperdiet mattis vestibulum. Aenean vel ultrices ligula. Ut tincidunt euismod libero, ultrices dictum tortor venenatis a. Vivamus nibh dui, auctor quis gravida non, malesuada sit amet mauris. Quisque ut est dolor, sagittis auctor sem. In vel mauris non eros laoreet lacinia a a odio. Quisque fermentum dui eu libero pellentesque malesuada. Pellentesque placerat justo quis libero egestas lobortis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nullam ultrices dapibus scelerisque. Praesent vitae malesuada urna. In urna neque, eleifend non pretium ut, sollicitudin sit amet orci. Proin quis dolor tellus. Duis et augue risus. Fusce ligula orci, venenatis sit amet fringilla sit amet, auctor eyoung felis. Pellentesque feugiat, sem quis tempor hendrerit, erat est volutpat justo, non posuere sem felis quis turpis. Ut id porta erat. Praesent rutrum dui vitae turpis accumsan at fringilla ligula dictum.



Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lovers+Quarrel' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 300px"><div style="font-family: 'Lovers Quarrel', cursive; font-size: 70px; text-transform: lowercase; color: #8b6e94; text-align: center; border-bottom: 3px #dbd1de solid; line-height: 40%;">you and november!</div><div style="font-family: calibri; font-size: 10px; text-align: justify; background-color: #eeeeee; color: 666666; padding: 5px 15px 5px 15px; border-top: 1px dotted #666666; border-left: 1px dotted #666666; border-right: 1px dotted #666666; border-bottom: 6px #8b6e94 solid">szeretem a hosszú kapcsolatleírásokat, szóval hajrá, ki ne szúrd a szemem annyival, hogy legyünk barátok, és kész!</div></div></center>
Vissza az elejére Go down
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




where is my mind? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: where is my mind? ~   where is my mind? ~ Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:17 pm

ash and november!
Hmm, hol is kezdjem? Imádlak, mert egy kiscicára emlékeztetsz, én pedig imádom a kiscicákat. Ha éppen nem azzal fenyegetsz, hogy megcsapsz, mert káromkodok, akkor halálosan aranyos vagy, a cukisági szinted jócskán túllépi az enyémet, és... Körülötted minden olyan csillámporos, csilli-villi meg tündérpónis, legalábbis nekem, és nem, nem vagyok beszívva. Nem tudom, mennyire alkoholizálsz, mert én nagyon, de ettől függetlenül még a lakásom ajtaja nyitva áll előtted, még akkor is, ha épp hullarészegen alszok Nathan ágyában. Érezd magad otthon nálam!
Egyébként olyan vagy számomra, mint egy idősebb testvér, egy nővér, akinek elmondhatok mindent és nem ítél el, hanem meghallgat és tanácsot ad. Sosem volt testvérem, elkényeztetett egyke kölyök vagyok, szükségem van valakire, aki jó útra térít... Vagy legalábbis megpróbálja ezt megtenni, inkább kevesebb, mint több sikerrel.
Hmm.. Szóval, bármikor, amikor épp van kedved és időt, várlak, megnézünk valami filmet, gumicukrot eszünk majd és szórakozunk, csak először szólj, hogy jössz, hogy kipaterolhassam Nathan-t, mielőtt lecsap a fejére a frissen kiélezett hóhéri bárdod.
Csók.
Vissza az elejére Go down
Bruno Quennell
my pretty face
Bruno Quennell

I'm a headhunter

this is me

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Jul. 06.



where is my mind? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: where is my mind? ~   where is my mind? ~ Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 7:38 pm

you and november!
Azt hiszem, ha lecicáználak, pofon vágnál. Tehát, cicám. Nem a legjobb dolog az, hogy engem a te megölésedre béreltek fel, hiszen már a legelső találkozásunkkor is eléggé jól szórakoztunk. Ám, valamiért az a teljes, tökéletes harmónia sosincsen meg közöttünk: annyira két különböző világból származunk, hogy akár egymás jing jangjai lehetnénk. Te megakarsz ismerni, én pedig menekülni akarok előled, és az érzések elől, amiket bennem ébresztesz. Sosem tudom, hogy éppen mire gondolsz, hiszen feléd irányuló feltételezéseim általában tévesek. De meddig folytathatjuk ezt az ostoba, macska-egér játékot?
Mindenesetre, ha a felbérlőm úgy döntene, hogy nem akar téged megölni, ököllel csapkodnám az ajtódat. És ha valaki bántani merészel téged, annak velem gyűlik meg a baja, de sosem vallanám be neked, hogy mennyire féltelek.
Szóval ha teheted, ne közelítsél meg egy méteren belül, ne nézzél rám azokkal a nagy szemeiddel, és takard a szádat, vagy különben az erényedet kell, hogy féltsed.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
my pretty face


this is me




where is my mind? ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: where is my mind? ~   where is my mind? ~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

where is my mind? ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Szórakozás :: Kapcsolatlista :: November Congard-