Welcome to Westburry
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» the monsters walk among us
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:11 am by Stephen Deschanel

» Gang Wars - Once upon a time...
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 10:06 am by Stephen Deschanel

» Byron&Bryana
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:18 pm by Byron Donovan

» Keresett karakterek
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:33 pm by Alice Westmister

» Játszótárs-kereső
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 9:51 am by Alice Westmister

» Alice Westmister
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:26 am by Stephen Deschanel

» Salem Memories
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:30 am by Stephen Deschanel

» The Hogwarts Experience
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:23 am by Stephen Deschanel

» Elkészültem! - avagy jelentsd, ha készen vagy
your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 9:21 pm by Alice Westmister


Megosztás
 

 your middle name is troublemaker ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
my pretty face

Vendég

this is me




your middle name is troublemaker ~ Empty
TémanyitásTárgy: your middle name is troublemaker ~   your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:08 pm

ashley blackburn
19. ash. prince. badass.



family.

maybe you. maybe you. maybe you. maybe you.


friends.
Faith Messie ~ Ó, cicabogár, ha láttad volna, mit összeszenvedtem, amíg nem láttál? Te tudtad, hogy Ben Bruce-nak felesége van? Igaz, tudom, hogy téged ez baromira nem érdekel (javíts ki, ha tévedek), de... Ezt hogy? Na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tudom, hozzád mindig mehetek vinnyogni az ilyen, és ehhez hasonló hülyeségeimmel, de nem fogsz elküldeni. Ígérem, legközelebb a vodka mellé hozok valami kaját is, és akkor nem kell majd a kanapédon éjszakáznom... Csak juttasd eszembe, mert én elfelejtem.


lovers.
Nathan Anders ~ Ha tudnád, min megyek keresztül, amikor velem vagy...! De te nem érted, nem látod, én pedig úgy teszek, mintha nem érdekelne az egész. Pedig érdekel, nagyon is... Mert tudod, milyen szar érzés, amikor az egyetlen személy, akiért eldobnád a szabadságodat, jobbra-balra megcsal? Valamikor, még a legelején, azt hittem, könnyű lesz. Hogy képes leszek csak a barátod lenni. Tévedtem. Piszkosul kívánlak, és piszkosul hiányzol, mikor nem vagy mellettem... De ezt sosem fogod meghallani tőlem, soha. Akkor már inkább kést szúrok a légcsövembe. Vagy kettőt. Mert basszameg, nem mondom a szemedbe, hogy szeretlek! Ó, nem... Mert kettőnk közül mindig én voltam az, aki józanul és bizalmatlanul állt a dolgokhoz, hogy így védjem magam a csalódástól. Mert félek. Attól, hogy egy nap majd találsz valaki szebbet, jobbat, értékesebbet nálam és magamra hagysz. Ezt pedig nem élném túl.


others.

maybe you. maybe you. maybe you. maybe you.
CODED BY BLYTHE AT CAUTION, ATF & SHINE


Ash & You
your middle name is troublemaker ~
Your eyes are swallowing me
Mirrors start to whisper
Shadows start to sing
My skin's smothering me
Help me find a way to breathe


Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lobster' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 250px; font-family: Lobster; text-transform:auto;color: #000;font-size:29px;line-height:93%;text-align:center;letter-spacing:-1px; padding-top: 20px;">Ash <font color="#790000;">&</font> CSODÁS NEVED</div><div style="width: 250px; background-color: #000; padding: 2px; font-family: trebuchet ms; text-transform:uppercase; color:white; font-size:8px; letter-spacing: 2px; text-align:center;">RÖVID IDÉZET IDE ~</div><div style="width: 230px; padding: 10px; font-family: arial; letter-spacing: 1px; font-size:10px; text-align:justify; border-bottom: 1px dotted #000;">itt pedig szépen részletezd a kapcsolatunkat, legyen az jó vagy rossz, szeretek olvasni ~</div></center>


A hozzászólást Ash Blackburn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 25, 2013 9:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Faith Messie
my pretty face
Faith Messie

I'm a lucky

this is me

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2013. Jun. 12.
Tartózkodási hely : London



your middle name is troublemaker ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: your middle name is troublemaker ~   your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:31 pm

Ash & FAITH
HERE'S TO NEVER GROWING UP ~
hát, mit is mondhatnék? Játéktéren még nem találkoztunk (ami késik, nem múlik), de chaten elég jóban lettünk, ezért javaslom a 'friends' szektort, már ha nem bánod Very Happy~
Vissza az elejére Go down
Nathan Anders
my pretty face
Nathan Anders

I'm the addicted one

this is me

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2013. Jul. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : London



your middle name is troublemaker ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: your middle name is troublemaker ~   your middle name is troublemaker ~ Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 7:38 am

Ash &Nathan
maradok egy ismert dallam
amit részegen dúdolsz halkan
Négy éve ismerjük egymást, vagy mennyi, én már nem is számolom, az időnek amúgy sincs semmiféle jelentősége. Fogalmad sincs, miként szövöd át a mindennapjaimat gondolat képében, vágy képében, undor tárgyának képében és magam, magamtól mennyire undorodom olykor miattad! De ez itt a vallomások helye, hát halld, hát lásd. Úgysem hallod és látod majd soha többé.
Vagy egyébként sem. Szereted nem látni a dolgokat, melyek a lábaid elé vannak fektetve, mint esdeklő ajándékok, ott van a lelkem, ott vannak a zsigereim, a szívem, ott vannak az ábrándjaim, mindenem előtted hever, de vigyázz, mert csak addig, amíg meg nem tetszik, mert amint hozzá akarsz érni, sietve kapkodom fel őket és rohanok vele messzire, irigyen, félve, rettegve attól, hogy majd kárt teszel bennük. És attól nem kellene félnem, hogy sohasem adod vissza, inkább attól félek, hogy sose adod vissza, de te elfelejted, hogy a tiéd, fogod majd és kidobod, mint egy cigarettacsikket, vagy veszel valami újat és szebbet, én meg rohadhatok tovább a whiskys, boros, vodkás, abszintos páclében, beszórva kokainnal, ahogy hagytál.

Ez az, amit sohasem mondanék el neked, vagy ha igen, azt csak mézédes delíriumban, milliárdnyi tündérfény között pörögve, esetleg miközben a válladat harapom és összeolvad az ölünk, elmondanám, mert olyankor vagyok hozzá elég bátor, de te meg vagy ahhoz elég józan és elég bizalmatlan, szerencsére, hogy ne hidd el egy szavamat sem, és akkor úgy tudunk tenni, mintha mi sem történt volna, mert én túlságosan szégyellném magam, te pedig túlságosan sajnálnál, szánalmasnak tartanál, és akkor mit akarnék én, mégis mit akarnék én elérni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
my pretty face


this is me




your middle name is troublemaker ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: your middle name is troublemaker ~   your middle name is troublemaker ~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

your middle name is troublemaker ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry University :: Egyéb :: Szórakozás :: Kapcsolatlista :: Ash Blackburn-